Przebudzenie Emmanuela Audiobook CD Audio - Tomasz Nowak, Magdalena Frączek - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Przebudzenie Emmanuela Audiobook CD Audio

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

 • Lektor
 • Wydawnictwo RTCK
 • Oprawa pudełko
 • ISBN 978-83-64855-32-0
 • Dostępność niedostępny
 • Znakomita wyprzedaż książek do - 50%

Przebudzenie Emmanuela Audiobook CD Audio - opis produktu:

Posłuchaj... i pomóż cierpiącym współbraciom w Syrii

Przedstawiamy edycję limitowaną 3 płytowego albumu pt.: `Przebudzenie Emmanuela` ze słowno - muzycznym zapisem rekolekcji autorstwa Tomasza Nowaka OP i magda.leny frączek. Autorzy i wydawca zdecydowali się całkowity przychód ze sprzedaży tego nagrania przekazać na pomoc będącym w tragicznej sytuacji chrześcijanom w Syrii.

Przebudzenie Emmanuela to projekt natchniony, zrealizowany w nowatorskiej formule rekolekcji muzycznych, w którym spotkało się dwoje wyjątkowych osobowości: o. Tomasz Nowak OP (dominikanin, wędrowny kaznodzieja) i magda.lena frączek (wokalistka, pianistka i kompozytorka, autorka płyty `Effatha`). W wyniku tego spotkania powstało dzieło niezwykle piękne, nagranie przepełnione Bożym Słowem i dźwiękiem.To rekolekcje o bliskości i obecności Boga z nami (Emmanuela), o pragnieniu spotkania Go i tęsknocie za nowym życiem, które jest Przebudzeniem.O. Tomasz posługuje się słowem, jak jazzman dźwiękiem, a Magdalena swoją muzyką maluje sugestywne obrazy, które mówią więcej niż tysiące słów. Takie niespotykane połączenie zrodziło nagranie, jakiego jeszcze dotąd nie słyszałeś!Nagranie to trafi do wszystkich pragnących obudzić się ze snu, jakim jest grzech, chcących wyzbyć się lęku i doświadczyć radości, odkryć miłość i swoje powołanie, by zacząć na nowo cieszyć się życiem pełnym wszelkiej łaski.A zwłaszcza rozumiejcie chwilę obecną: teraz nadeszła dla was godzina powstania ze snu. Teraz bowiem zbawienie jest bliżej nas, niż wtedy, gdyśmy uwierzyli. Noc się posunęła, a przybliżył się dzień. (Rz 13, 11-12a)Zrób sobie lub bliskiej osobie wyjątkowy prezent, a jednocześnie pomożesz naszym cierpiącym współbraciom z ogarniętych wojną terenów Syrii*.

*całkowity przychód autorów i wydawcy ze sprzedaży nagrania `Przebudzenie Emmanuela` zostanie przekazany fundacji `Pomoc Kościołowi w potrzebie - sekcja Polska, na akcję `Apel o pomoc dla Syrii`
Przebudzenie Emmanuela jest jednym z czterech wydarzeń akcji specjalnej `Zyskaj MOC przez poMOC`, w której wspólnie uczmy się mądrze i skutecznie pomagać. Przyłączysz się? Więcej o akcji przeczytasz tutaj
Tomasz Nowak OP - kaznodzieja, przeor dominikańskiego klasztoru w Łodzi. Największą jego pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Od lat towarzyszy inicjatywom związanym z modlitwą uwielbiania. Razem z muzykami, aktorami, tancerzami i innymi artystami, którym bliska jest ta idea, prowadzi warsztaty, rekolekcje i koncerty. Jak św. Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Audiobook cd Przebudzenie Emmanuela Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa RTCK. Autorami książki są Tomasz Nowak, Magdalena Frączek. Należy do gatunków: religia, inne.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: religia,  inne
Wydawnictwo: RTCK
Oprawa: pudełko
Wymiary: 14.9x24.9
ISBN: 978-83-64855-32-0
Lektor: Autor
Wprowadzono: 06.06.2016

RECENZJE - Audiobook cd - Przebudzenie Emmanuela Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: