Prosty układ Audiobook CD Audio - K.A. Figaro - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Prosty układ Audiobook CD Audio

Rozchwiani, tom 1

 • Promocja
  image-promocja

Prosty układ Audiobook CD Audio, Rozchwiani, tom 1 - opis produktu:

Ekscytująca, pełna namiętności historia niedoświadczonej dziewczyny i zabójczo przystojnego, bogatego mężczyzny!

Prosty układ to iskrząca dzikim erotyzmem opowieść o dwojgu ludzi z zupełnie innych światów - Łucji Zarzyckiej, która kończy trzeci rok studiów i wchodzi w dorosłe życie oraz Dymitra Andrzejewskiego - bogatego, snobistycznego lalusia, który pracuje w firmie ojca, a kobiety traktuje jak przedmioty. Bohaterowie poznają się przypadkiem w obskurnym barze. Dziewczyna nie jest w ogóle zainteresowana znajomością z przystojnym Dymitrem. Mimo że mężczyzna nie odpuszcza, Łucja jest odporna na jego urok. Wszystko zmienia się, kiedy Dymitr ratuje ją przed gwałtem. Jednak dopiero wspólny wyjazd do Kołobrzegu sprawia, że zbliżają się do siebie. Dymitr proponuje młodej studentce niezobowiązujący układ. Łucja najpierw go odrzuca, jednak później, za namową przyjaciółki, przystaje na tę propozycję. Czy Łucji i Dymitrowi będzie dane być razem? Czy może życie szykuje im inny los?

Audiobook cd Prosty układ Audiobook CD Audio Rozchwiani, tom 1, pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest K.A. Figaro. Należy do gatunków: literatura piękna, powieść erotyczna, romanse.
S
Szczegóły

K.A. Figaro - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Prosty układ Audiobook CD Audio, Rozchwiani, tom 1

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

AnuleczkaF

ilość recenzji:5

28-02-2021 12:56

Pierwszy tom historii napisanej przez K. A. Figaro o losach pięknej Łucji oraz Dymitra, historia pieprzna, zakręcone jak nasze obecne czasy. Historia skromnej studentki Łucji i bogatego Dymitra. Fabuła na pierwszy rzut przypomina mi kultową już książkę Pięćdziesiąt twarzy Greya. Może dlatego jest ona tak samo wciągająca. Tyle tylko, że tym razem historia dzieje się w Polsce. Historia studentki, która spędza czas w rodzinnym domu i jednego wyjścia na imprezę, które zmieni jej dotychczasowe życie. Tak nie wiele trzeba by jedna przypadkowo poznana osoba zmieniła nasze życie a raczej wywróciła je do góry nogami. Powieść pełną erotyzmu pierwszego tomu pochłania się tak szybko, że chce się odrazu kolejne. Na szczęście są już dostępne wszystkie 5 tomów, więc nie musimy czekać miesiącami na kolejne książki. Polecam odrazu zakupić całość a nie pożałujecie.

Czy recenzja była pomocna?