Policjanci. Ulica Audiobook CD Audio - Katarzyna Puzyńska - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Policjanci. Ulica Audiobook CD Audio

audiobook cd

Policjanci. Ulica Audiobook CD Audio - opis produktu:

Prawdziwy świat przestępstw i zbrodni bez cenzury. Po raz pierwszy tak szczerze o policjantach z ulicy!

Kim tak naprawdę są? Brutalami w starciu z ofiarą czy najbardziej wszechstronnymi funkcjonariuszami w Polskiej Policji? Pierwsi na miejscu zbrodni, oko w oko z agresją, bezradnością, śmiercią. Widzą więcej, choć jadąc na wezwanie - nie wiedzą nic. To od szybkości i słuszności ich decyzji zależy dalsze postępowanie.

Katarzyna Puzyńska - psycholog i autorka bestsellerowej sagi kryminalnej o Lipowie, w rozmowach z policjantami ogniw patrolowo-interwencyjnych, wydziału ruchu drogowego i oddziałów prewencji Policji. Postawni mężczyźni w mundurach. Sprawne kobiety. Na pasach broń, pałka, gaz i paralizator. Zapach krwi, błysk lecącej petardy, chłód ostrza noża w ręku domowego kata, huk wystrzału służbowej broni. Przeczytaj! Poznaj prawdę!

Kupując tę książkę, wspierasz rodziny funkcjonariuszy, którzy słowa roty ślubowania wypełnili do końca. W dowód uznania autorka połowę swojego honorarium przekazuje na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.


Czytają: Laura Breszka, Tomasz Sobczak, Wojciech Chorąży, Leszek Filipowicz, Anna Szawiel, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Andrzej Hausner, Roch Siemianowski
Długość nagrania: 9 godz. 7 min.

Audiobook cd Policjanci. Ulica Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Prószyński i S-ka. Autorem książki jest Katarzyna Puzyńska. Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Policjanci. Ulica Audiobook CD Audio

4.4/5 ( 8 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  3
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

ilo99

18-03-2020 08:57

Spojrzenie na pracę policjanta. Tego najzwyklejszego, z którym obywatel ma najczęściej styczność. Relacje z rozmów z policjantami z drogówki, prewencji, z dzielnicowymi. I jak to w życiu bywa, wszystko zależy od tego z kim się rozmawia. Autorka starała się być obiektywna, spotkała się nie tylko z pracownikami stołecznych komisariatów, ale czy rzeczywiście jest to realny obraz? Myślę, że nawet policjant nie byłby w stanie na to pytanie odpowiedzieć. Wszystko zależy od miejsca pracy, od ludzi, z którymi się pracuje. Jedno było niezmienne - narzekanie. Na pensje, na sprzęt, na szefów, na niesprawiedliwości, na byle jaki wizerunek w społeczeństwie, na... wymieniać można długo. Zabrakło mi pomysłów na to jak zmienić obowiązujące status quo. Co zrobić, aby polski policjant był lepiej postrzegany przez ludzi, których obiecał bronić i którym ma służyć. Aby ta jego służba była godna. Ciekawie było posłuchać, jak niektórzy rozmówcy sami sobie przeczą, jak ich zdanie się zmienia. Podobał mi się pomysł wydawnictwa, aby każdy z policjantów mówił głosem innego lektora. Takie rozwiązanie pokazało również, kto świetnie czyta, a kto się do tej pracy nie nadaje. Okazuje się, że bardzo dokładne wymawianie słów tak jak to robi pan Krzysztof Plewako-Szczerbiński? - przeszkadza. Słuchanie jest męczące. Poza tym nie wszyscy aktorzy wzięli pod uwagę, że pojawia się w tym audiobooku konwencja rozmowy. Jednakże wrażenie ogólne jest pozytywne. A z lektury każdy może wyciągnąć własne wnioski. I moim zdaniem, to największy walor tej książki. Polecam. 

Czy recenzja była pomocna?