Pies zawodowiec Audiobook CD Audio - Laura Greaves - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pies zawodowiec Audiobook CD Audio

Opowieści o czworonogach, które żadnej pracy się nie boją

 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

audiobook cd

Pies zawodowiec Audiobook CD Audio, Opowieści o czworonogach, które żadnej pracy się nie boją - opis produktu:

Gdyby nagrodę dla pracownika miesiąca rozciągnąć na wszystkie gatunki, psy byłyby bezkonkurencyjne. Pełen zakres ich kompetencji jest wprost oszałamiający. Często mimo zmęczenia, głodu czy braku humoru są w gotowości 24 godziny na dobę. Ci niezmordowani zawodowcy wykonują swoje obowiązki niesłychanie starannie, a za oddanie i zaangażowanie oczekują jedynie pieszczot lub ulubionych przysmaków.
Poznajcie Molly Polly - suczkę, która ostrzega diabetyków o zmianach poziomu cukru we krwi, Baileyego - wicedyrektora muzeum ds. mew, który strzeże zabytkowych okrętów przed plagą latających szkodników, oraz Daisy, która pełnoetatowo pełni funkcję psa przewodnika... drugiego psa. Przedstawiamy też Tunę - gwiazdę mediów społecznościowych z uroczą wadą zgryzu, ultramaratończyka TruMana, honorowego krwiodawcę Montgomary oraz całą plejadę prawdziwych psich bohaterów. Oto zbiór grzejących serce opowieści o zaledwie kilkunastu spośród najbardziej niesamowitych psów na świecie - inspirujące historie psów, które żadnej pracy się nie boją!

Audiobook cd Pies zawodowiec Audiobook CD Audio Opowieści o czworonogach, które żadnej pracy się nie boją, pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest Laura Greaves. Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż, literatura piękna, opowiadania.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Pies zawodowiec Audiobook CD Audio, Opowieści o czworonogach, które żadnej pracy się nie boją

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: