OPOWIADANIA Z DZIEJÓW OJCZYSTYCH. Tom III Polska za Jagiellonów Audiobook CD Audio - Bronisław Gebert, Gizela Gebert - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

OPOWIADANIA Z DZIEJÓW OJCZYSTYCH. Tom III Polska za Jagiellonów Audiobook CD Audio

Od Władysława Jagiełły do Zygmunta Augusta

OPOWIADANIA Z DZIEJÓW OJCZYSTYCH. Tom III Polska za Jagiellonów Audiobook CD Audio, Od Władysława Jagiełły do Zygmunta Augusta - opis produktu:

W kolejnym tomie "Opowiadań..." możemy posłuchać opowieści o rozwoju państwa polskiego za Jagiellonów. Przypomnimy sobie, jak doszło do unii polsko-litewskiej i ostatecznej rozprawy z Krzyżakami w bitwie pod Grunwaldem, jak Polska odzyskiwała dostęp do Bałtyku i umacniała swe panowanie na kresach wschodnich, a także, jak wspaniale rozwijała się za czasów Zygmunta Starego i jego syna - Zygmunta Augusta. Niezwykle ciekawa opowieść o jego dziejach, która pozwala poznać lata chwały i potęgi naszego państwa i polubić wspomnienia o jego historii. Muzyka: Maria Pomianowska Realizacja i opracowanie muzyczne: Tomasz Budkiewicz Czas nagrania: 135.23 minut (2 płyty CD)

Audiobook cd OPOWIADANIA Z DZIEJÓW OJCZYSTYCH. Tom III Polska za Jagiellonów Audiobook CD Audio Od Władysława Jagiełły do Zygmunta Augusta, pochodzi z wydawnictwa Audioclub.pl & Bellona. Autorami książki są Bronisław Gebert, Gizela Gebert. Należy do gatunków: historia, Polski. Książka OPOWIADANIA Z DZIEJÓW OJCZYSTYCH. Tom III Polska za Jagiellonów Audiobook CD Audio liczy 2 stron. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - OPOWIADANIA Z DZIEJÓW OJCZYSTYCH. Tom III Polska za Jagiellonów Audiobook CD Audio, Od Władysława Jagiełły do Zygmunta Augusta

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4/5 ( 2 oceny )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: