Obietnica. Historia, którą napisało życie Audiobook CD Audio - Arkadiusz Paśnik, Henryka Paśnik - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Obietnica. Historia, którą napisało życie Audiobook CD Audio

audiobook cd

Obietnica. Historia, którą napisało życie Audiobook CD Audio - opis produktu:

Dźwiękowa opowieść na bazie bestsellerowej książki `Obietnica. Historia, która napisało życie`. Historia siedemnastoletniej Heni, która pewnej zimowej soboty 1940 roku została brutalnie wyrwana z domu i z dziewczęcych marzeń o pięknym życiu. Ludzie o twarzach upiorów przepędzili ją przez kolejne stacje życia, coraz dalej i dalej od rodzinnych stron, a potem i od tych, których kochała. Co ją trzymało przy życiu? Jak w miejscu, w którym bliżej ludziom do śmierci niż do życia, można poznać prawdziwą miłość? Czy obietnice, które złożyła na tej nieludzkiej ziemi, udało się wypełnić? Dlaczego ta historia dziś powraca i znów budzi tyle emocji?

Audiobook cd Obietnica. Historia, którą napisało życie Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Edycja Świętego Pawła EC. Autorami książki są Arkadiusz Paśnik, Henryka Paśnik. Należy do gatunków: literatura piękna, powieść historyczna. Oprawa jest miękka.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Obietnica. Historia, którą napisało życie Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: