O dwóch takich co ukradli księżyc Audiobook CD Audio - Kornel Makuszyński - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

O dwóch takich co ukradli księżyc Audiobook CD Audio

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

O dwóch takich co ukradli księżyc Audiobook CD Audio - opis produktu:

O dwóch takich co ukradli księżyc Audiobook CD


`Czy znacie drogę do kraju, w którym nie trzeba pracować, miejsca, które stałoby się rajem? Kraju, tego szuka para bliźniaków, chłopców, piegowatych, niezwykle żarłocznych i tak niegrzecznych, że nikt nawet nie cieszył się z ich przyjścia na świat?! A to jeszcze nic! Ci bliźniacy mają na imię: Jacek i Placek, naprawdę! Wymarzyło im się takie miejsce, w którym nie trzeba robić absolutnie nic. Szkoda tylko, że w drodze do tego raju trzeba spotkać tak wielu niekoniecznie miłych gości... jak na przykład olbrzyma wraz z jego tajemniczą ciotką-kozą albo króla, który (choć jest najbrzydszy) myśli, że jest ze wszystkich najpiękniejszy!

Czy wiecie, że z tego wszystkiego chłopcy sami wręcz oszaleli? Bo wpadli na pomysł, by ukraść księżyc. Czy to w ogóle możliwe? Jak właściwie to zrobić?! Potrzeba tutaj nie lada sprytu i oczywiście... podstępu.

O dwóch takich, co ukradli księżyc Kornela Makuszyńskiego, autora `Szatana z siódmej klasy`, to historia, w której ilość przygód mnoży się razy sto i która nigdy, pomimo swego sędziwego wieku, nie starzeje się!`

Audiobook cd O dwóch takich co ukradli księżyc Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Aleksandria. Autorem książki jest Kornel Makuszyński. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - O dwóch takich co ukradli księżyc Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: