Nowy księżyc na wodzie Audiobook CD MP3 - Mort Castle - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nowy księżyc na wodzie Audiobook CD MP3

  • Promocja
    image-promocja

Nowy księżyc na wodzie Audiobook CD MP3 - opis produktu:

Zadymiony klub, ulubione miejsce spotkań nieumarłych, ranczo po sąsiedzku, którego właścicielem jest potwór, czy wreszcie tajemniczy człowiek budzący swoją obecnością nieznane demony - te znakomite opowiadania odkryją na nowo świat, który myślicie, że znacie, i odsłonią ten mroczny, o którego istnieniu trudno wam będzie zapomnieć. Mort Castle, nazywany Charlesem Dickensem horroru, zabiera czytelnika w podróż, w której zło zdaje się czaić tuż za rogiem, by wyciągnąć na światło dzienne najciemniejsze skrywane pragnienia.
***
`Nowy księżyc na wodzie` to jeden z najlepszych zbiorów opowiadań, jakie czytałem. Groza, którą serwuje w nim Mort Castle, jest nieoczywista i efektowna, a jednocześnie wysmakowana i poruszająca. Dla fanów gatunku - pozycja obowiązkowa!`
- Stefan Darda
***
`Opowiadania Morta Castle są przerażającą podróżą w mroczne umysły zwykłych ludzi, którzy mają dosyć swojego życia. Obowiązkowa lektura dla fanów Stephena Kinga i Raymonda Carvera`.
- NEWSWEEK.pl
***
`Zabawne, poruszające, zaskakujące i mroczne. Mort Castle jest pisarzem, który kocha gry słowne, ale jak każdy autor z prawdziwego zdarzenia pamięta, że nawet dla dzieci gra jest poważną sprawą`.
- Jack Ketchum, pisarz
***
`Mort Castle jest jednym z najlepszych autorów opowiadań wśród współczesnych pisarzy horrorów. Co więcej, jest jednym z najlepszych autorów opowiadań w ogóle`.
- Robert Weinberg, pisarz
***
`Tak, kradnę porównanie, ale zbiór opowiadań Morta Castle naprawdę jest jak pudełko czekoladek. Każdy kawałek jest smaczny i wspaniały na swój sposób i zmusza do natychmiastowego sięgnięcia po kolejny`.
- F. Paul Wilson, pisarz

Audiobook cd Nowy księżyc na wodzie Audiobook CD MP3 pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest Mort Castle. Należy do gatunków: sensacja, horror. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: sensacja,  horror
Wydawnictwo: Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa: pudełko
Wymiary: 125x140
ISBN: 9788382711950
Lektor: Roch Siemianowski
Wprowadzono: 28.02.2022

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

-30% Bestseller Kurs na śmierć Audiobook CD MP3
-30% Bestseller Nie wiesz nic Audiobook CD MP3
Nie wiesz nic Audiobook CD MP3 29,96 zł 42.80
Dodaj do koszyka
-30% Bestseller Klatka Audiobook CD MP3
Klatka Audiobook CD MP3 29,96 zł 42.80
Dodaj do koszyka
-30% Bestseller Ukryte na widoku Audiobook CD MP3

RECENZJE - Audiobook cd - Nowy księżyc na wodzie Audiobook CD MP3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: