Houston, mamy problem! / Trzepot skrzydeł / Zranić marionetkę Audiobook CD Audio - Katarzyna Grochola - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Houston, mamy problem! / Trzepot skrzydeł / Zranić marionetkę Audiobook CD Audio

  • Promocja
    image-promocja

Houston, mamy problem! / Trzepot skrzydeł / Zranić marionetkę Audiobook CD Audio - opis produktu:

KOLEKCJA AUDIOBOOKÓW KATARZYNY GROCHOLI w wyjątkowych interpretacjach Autorki oraz Wojciecha Mecwaldowskiego i Zbigniewa Zamachowskiego Wzruszające, prawdziwe i trzymające w napięciu powieści o pięknych i dramatycznych chwilach. O spotkaniach i rozstaniach, strachu i miłości, utracie i nadziei, nienawiści i zbrodni. Houston, mamy problem! (czyta Wojciech Mecwaldowski) - historia Jeremiasza, który właśnie utracił miłość swojego życia, kobiety go drażnią, nadopiekuńcza matka denerwuje, życie wychodzi mu bokiem. A jednak wszystko jest inne, niż mu się wydaje... Książka przywracająca wiarę w to, że najlepsze dopiero przed nami. Trzepot skrzydeł (czyta Autorka) - Hanka ma męża, pracę, własny dom. A za zamkniętymi drzwiami, gdy nikt nie patrzy, jej życie zamienia się w koszmar, z którego nie potrafi się wyrwać. Wstrząsająca opowieść o powolnym wkraczaniu w krąg przemocy, którego nie można zauważyć i z którego tak trudno się oswobodzić. Zranić marionetkę (czyta Zbigniew Zamachowski) - porucznik Natan i antropolożka Weronika, która pracuje nad doktoratem poświęconym samobójcom, zmagają się z kryminalną zagadką i z własnymi demonami. Wciągająca intryga kryminalna, która odsłania najskrytsze ludzkie sekrety. PONAD 35 GODZIN SŁUCHANIA!

Zobacz inne pakiety audiobooków!

Pakiet Houston, mamy problem! / Trzepot skrzydeł / Zranić marionetkę Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Literackie. Autorem książek jest Katarzyna Grochola. Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet, powieść społeczno-obyczajowa. Oprawa jest pudełko Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Promocje: pakiety
Kategoria: literatura piękna,  dla kobiet,  powieść społeczno-obyczajowa
Wydawnictwo: Literackie
Oprawa: pudełko
Okładka: pakiet
Wymiary: 140x125
ISBN: 9788308068915
Lektor: Katarzyna Grochola
Wprowadzono: 21.11.2019

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Houston, mamy problem! / Trzepot skrzydeł / Zranić marionetkę Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: