Janosik i Dobry Pasterz Audiobook CD Audio - PRACA ZBIOROWA - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Janosik i Dobry Pasterz Audiobook CD Audio

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

 • Wydawnictwo Warto
 • Oprawa pudełko
 • Dostępność niedostępny
 • Promocja na podręczniki do -30%. Zamów na gandalf.com.pl i skorzystaj z darmowej dostawy.

Janosik i Dobry Pasterz Audiobook CD Audio - opis produktu:

Jak w dzisiejszych czasach zostaje się Janosikiem? W bardzo prosty sposób - gdy człowiek nie bardzo wierzy, że nauka ma sens a uczciwą pracą można pomagać ludziom. Wówczas na drodze prędzej czy później spotka `czarownice`, które namówią go do bardziej radykalnego czynienia dobra. Tylko czy nadal będzie to jeszcze dobro?

Bajkowy Janosik-student, którego na potrzeby słuchowiska Janosik i Dobry Pasterz wykreował Teatr Dobrego Serca z Warszawy, sam już nie wie, po co studiuje; zgubił drogę do domu i sens swojego życia. Zostaje więc hersztem zbójników (nietypowych, bo w spódnicach), by zabierać bogatym i oddawać biednym. Daje się oszukać, że ci pierwsi są źli, zaś ci drudzy zawsze dobrzy.

W tle Janosikowych rewolucji spokojnie pasą się owce. Mają wszystko, czego im potrzeba, są bezpieczne, radosne i pewne opieki, którą zapewnia im Dobry Pasterz. Spotkania z nimi uzmysławiają młodemu rozbójnikowi, że kradnąc, dobra nie czyni, a właściwą drogą, której rozpaczliwie poszukuje, jest sam Pasterz, choć, by słuchać Jego głosu, bynajmniej nie musi zamienić się w naiwną owieczkę. Na początek wystarczy porzucić ciupagę i wrócić na studia.

Słuchowisko Janosik i Dobry Pasterz to zabawna i mądra opowieść przystrojona odgłosami górskich hal i tradycyjną góralską muzyką w nowoczesnych aranżacjach Krzysztofa Maciejowskiego. Rodzice, dziadkowie czy wychowawcy znajdą w niej wszystko, co chcieliby dać dzieciom: morał (choć nie moralizatorstwo), prawdziwy poetycki rym, prostą (choć nie prostacką) muzykę, zabawne (lecz nie pozbawione smaku) żarty. A dzieci - dobrą zabawę!

Słuchowisko Janosik i Dobry Pasterz powstało na podstawie autorskiego spektaklu Teatru Dobrego Serca z Warszawy, który w sposób radosny, pogodny oraz wolny od moralizatorstwa pragnie mówić o rzeczach pięknych, ważnych i mądrych.

Bajka przeznaczona jest dla dzieci od lat 3.

Płyta oprócz słuchowiska zawiera dodatkowo piosenki ze słuchowiska.
Scenariusz i reżyseria: Jerzy Latos
Aranżacje muzyczne: Krzysztof Maciejowski
Mix i mastering: Marcin Iskrzycki
Projekt graficzny: Ewa Kuriata
W utworze pt. "Dobry Pasterz" gościnnie występuje Martyna Franek.

Audiobook cd Janosik i Dobry Pasterz Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Warto. Publikacja jest pracą zbiorową . Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura religijna.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Janosik i Dobry Pasterz Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  1
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: