Dzienniczek św. Siostry Faustyny Audiobook CD Audio - Faustyna M. św. Kowalska - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dzienniczek św. Siostry Faustyny Audiobook CD Audio

  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Dzienniczek św. Siostry Faustyny Audiobook CD Audio - opis produktu:

Dzienniczek św. Siostry Faustyny to najczęściej tłumaczone polskie dzieło na świecie, ale przede wszystkim to perełka literatury mistycznej. Jest to lektura, która człowieka autentycznie zmienia i dotyka w samej duszy. Bóg każdemu z nas pokazuje drogę do świętości, ale z Siostrą Faustyną obcował bezpośrednio i bezpośrednio do niej przemawiał. Ten niesamowity skarb w sposób wielce poruszający i mądry przedstawia nam Halina Łabonarska, wybitna aktorka i osoba prawdziwie wierząca, odtwórczyni m.in. królowej Jadwigi Łokietkowej w serialu ?Korona Królów).

Halina Łabonarska swym pięknym, dźwięcznym głosem prowadzi nas po kolejnych kartach Dzienniczka, a rytm jej narracji staje się przewodnikiem po tajemnicy Bożego Miłosierdzia.

To niezwykłe dzieło jest uzupełnione przejmującą, spokojną muzyką Piotra Łabonarskiego, syna Haliny, dzięki której słuchacz zostaje wprowadzony w refleksyjny, kontemplacyjny wręcz nastrój.

Niniejszy audiobook składa się z trzech płyt, opakowanych w piękne i twarde etui, i zawiera 30 godzin nagrań! Halina Łabonarska prezentuje całość Dzienniczka św. Siostry Faustyny.

Audiobook cd Dzienniczek św. Siostry Faustyny Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Biały Kruk. Autorem książki jest Faustyna M. św. Kowalska. Należy do gatunków: religia.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Dzienniczek św. Siostry Faustyny Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: