Dworek pod Lipami Audiobook CD Audio - Anna J. Szepielak - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Dworek pod Lipami Audiobook CD Audio

audiobook cd

Dworek pod Lipami Audiobook CD Audio - opis produktu:

Gabriela, autorka bestsellerów, ma dość łzawych czytadeł. Chce napisać wreszcie coś ambitnego. Niestety, wydawca nie podziela jej entuzjazmu. Na dodatek kobieta niezbyt dobrze czuje się w domu niedawno poślubionego męża. Wszystko ma tam stałe miejsce i tylko dla niej nie przewidziano go zbyt wiele.
Kiedy więc nadarza się okazja wyjazdu na wieś, Gabriela ochoczo z niej korzysta. Zajmując się zwierzętami i domem przyjaciółki, ma wiele czasu na myślenie. A także pisanie wymarzonej książki...

To książka o kobietach, ich marzeniach i pewnej rękawiczce. Autorka przypomina nam starą prawdę, że pragnienia, tęsknoty i problemy kobiet są takie same, niezależnie od epoki, w jakiej przyszło im żyć. Współczesna Gabriela i dziewiętnastowieczna Celina znalazły się na rozdrożu, ale tak samo poszukują szczęścia, miłości, urody życia.
A co ma do tego rękawiczka?

Anna Dmowska,`Claudia`Autorka `Dworku pod Lipami` ma rzadki dar opowiadania. W jej powieściach wnikliwość spojrzenia na rzeczywistość łączy się z liryz­mem i subtelnością opisu. Całości dopełnia piękny, literacki język.

Ewa Kopsik, autorka powieści Uciec przed cieniem

Czas trwania: 17 godz. 59 min.

Audiobook cd Dworek pod Lipami Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Anna J. Szepielak. Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Dworek pod Lipami Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.2/5 ( 6 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: