Córka Stalina Chciała być kochaną Audiobook CD Audio - Elwira Watała - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Córka Stalina Chciała być kochaną Audiobook CD Audio

audiobook cd

Córka Stalina Chciała być kochaną Audiobook CD Audio - opis produktu:

Najnowsza biografia Swietłany Allilujewej - jedynej córki Stalina. Dostęp do zamkniętych wcześniej radzieckich archiwów umożliwił autorce stworzenie pełnego obrazu tej kontrowersyjnej postaci. Wychowana w luksusach `czerwona księżniczka`, a z drugiej strony nieszczęśliwa dziewczyna, która nie zaznała miłości rodziców, przez całe życie bezskutecznie poszukiwała swojego miejsca na ziemi.

Autorka przedstawia fakty, które naznaczyły jej życie: samobójstwo matki, samotne dzieciństwo na Kremlu, skomplikowane relacje rodzinne, czystki w najbliższym kręgu dyktatora, nieudane małżeństwa, niespodziewana ucieczka na Zachód i równie niespodziewany powrót do ojczyzny, trudne lata ponownej emigracji.

Audiobook cd Córka Stalina Chciała być kochaną Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Elwira Watała. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia.
S
Szczegóły

Elwira Watała - posłuchaj także

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Córka Stalina Chciała być kochaną Audiobook CD Audio

4.6/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

ilo99

6-03-2019 19:32

Podjęłam kolejną próbę wysłuchania książki tej autorki. I okazało się, że ponownie doznałam porażki. Zamierzony przez autorkę chaos informacyjny, przeskakiwanie z czasów młodości Swietłany Alliłujewej jest męczący. Dodatkowo ma ukryć to, że pisarka po kilkakroć powtarza te same fakty, wydarzenia, wypowiedzi bohaterów. Jej książka nie niesie nic nowatorskiego, nie jest poparta badaniami. Ot, po prostu pani Watała przeczytała wspomnienia córki Stalina, kilka biografii innych pisarzy i zrobiła kompendium. Dorzuciła parę danych z psychologii oraz kilka smaczków dotyczących życia seksualnego opisywanej postaci (ulubiony temat autorki). Nie rozumiem czemu pisarka stosuje liczbę mnogą, czy to mania wielkości przez nią przemawia czy kompleksy i brak przekonania do własnych tez. Książka męcząca w odbiorze. Posłuchałam wyrywkowo i porzuciłam.

Czy recenzja była pomocna?