Sezon życzeń Audiobook CD Audio - Denise Hunter - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Sezon życzeń Audiobook CD Audio

Chapel Springs Tom 3

  • Promocja
    image-promocja

Sezon życzeń Audiobook CD Audio, Chapel Springs Tom 3 - opis produktu:

W tej rywalizacji nie chodzi tylko o dom...
PJ McKinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu. Kiedy jedna z mieszkanek Chapel Springs postanawia oddać swoją rodzinną posiadłość osobie, która przedstawi najlepszy plan zagospodarowania budynku, PJ wierzy, że to jej pisana jest wygrana.
Cole Evans jest pewnym siebie, profesjonalnym i godnym zaufania robotnikiem, ale po dzieciństwie spędzonym w pieczy zastępczej ma świadomość, że życie układa się różnie. Kiedy dowiaduje się o konkursie, wie, że jego pomysł na dom przejściowy może być jedyną szansą dla młodzieży opuszczającej rodziny zastępcze. Musi tylko przekonać właścicielkę, że jego nierentowne przedsięwzięcie przysłuży się lokalnej społeczności.
Po rozważeniu ich kandydatur, aby sprawdzić, czyj pomysł jest lepszy, ekscentryczna filantropka proponuje nieoczekiwane rozwiązanie. Codzienne życie PJ i Cole`a zmienia się w zaciekłą rywalizację. Czy siła, z jaką na siebie oddziałują, zniszczy wszystko, czego tak bardzo pragnęli?

Audiobook cd Sezon życzeń Audiobook CD Audio Chapel Springs Tom 3, pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Denise Hunter. Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet, powieść społeczno-obyczajowa. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Sezon życzeń Audiobook CD Audio, Chapel Springs Tom 3

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: