Władca Pierścieni Audiobook CD Audio - John Ronald Reuel Tolkien - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Władca Pierścieni Audiobook CD Audio

Drużyna pierścienia / Dwie wieże / Powrót króla

 • Bestseller
  image-bestseller
 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Władca Pierścieni Audiobook CD Audio, Drużyna pierścienia / Dwie wieże / Powrót króla - opis produktu:

Władca Pierścieni Audiobook CD Opis


Władca Pierścieni to absolutny bestseller wśród książek fantasy. Klasyka gatunku, po którą sięga zarówno młodzież, jak i dorośli.
Na trylogię pt. Władca pierścieni Johna R. R. Tolkiena składają się tytuły: Drużyna pierścienia, Dwie wieże i Powrót króla.
Władca Pierścieni jest kontynuacją innej powieści Johna R. R. Tolkiena zatytułowanej Hobbit, czyli tam i z powrotem.

Akcja Władcy Pierścienia rozgrywa się w mitologicznym świecie Śródziemia. Młody hobbit - Frodo otrzymuje niezwykle ważne zadanie. Wraz z Drużyną Pierścienia musi podjąć niezwykle niebezpieczną podróż przez Środziemie do Szczelin Zagłady. Ich celem jest zniszczenie Pierścienia Jedynego, aby udaremnić plany władcy zła, Sauronowi, który chce odzyskać władzę nad światem.
W Trylogii Władcy Pierścienia czytelnicy mogą śledzić niezwykle niebezpieczną i fascynującą podróż bohaterów. Czy misja, by zniszczyć Pierścień Jedyny się powiedzie? Czy zło zostanie pokonane? Przekonajcie się sami!

Władca Pierścieni Recenzje


Niełatwo powiedzieć, na czym polega tajemnica uroku wywieranego przez
Władcę Pierścieni. Miał niewątpliwie rację C.S Lewis, pisząc:
`Dla nas, żyjących w paskudnym, zmaterializowanym i pozbawionym romantyzmu świecie możliwość powrotu dzięki tej książce do czasów heroicznych przygód, barwnych, przepysznych i wręcz bezwstydnie pięknych opowieści jest czymś niezwykle ważnym`.

Czytelnik czerpie niezwykłą przyjemność z odkrywania złożonego, ale logicznie skonstruowanego uniwersum przedstawionego we Władcy Pierścieni.

Władca Pierścieni to jedna z najbardziej niezwykłych książek w całej współczesnej literaturze. Ogromna, napisana z epickim rozmachem powieść wprowadza nas w wykreowany przez wyobraźnię autora świat - fantastyczny, lecz ukazany wszechstronnie i szczegółowo, równie pełny i bogaty jak świat realny. Przykuwająca uwagę i wzruszająca, zabawna, choć momentami również przerażająca, opowieść ta rzuca na czytelnika czar, od którego nawet po zakończeniu lektury trudno się uwolnić. W ciągu pięćdziesięciu przeszło lat od pierwszego wydania Władcy Pierścieni miliony ludzi na całym świecie uległy temu urokowi.

Autor Władcy Pierścienia John Ronald Reuel Tolkien


John Ronald Reuel Tolkien (1892-1973) to światowej sławy pisarz angielski, przez wielu literaturoznawców uznawany za prekursora literatury fantasy. J.R.R. Tolkien wykładał filologię germańską w Oksfordzie, był znawcą literatury i języka staroangielskiego. Autor znany jest czytelnikom głównie dzięki serii Władca Pierścieni oraz tej o Hobbicie. J.R.R. Tolkien był wielokrotnie nagradzany, przyznano mu również Order Imperium Brytyjskiego, który otrzymują wyłącznie najwybitniejsi brytyjscy twórcy.

Przekład: Maria Skibniewska
Czyta Marian Czarkowski

Audiobook cd Władca Pierścieni Audiobook CD Audio Drużyna pierścienia / Dwie wieże / Powrót króla, pochodzi z wydawnictwa Muza. Autorem książki jest John Ronald Reuel Tolkien. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa, fantastyka.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Władca Pierścieni Audiobook CD Audio, Drużyna pierścienia / Dwie wieże / Powrót króla

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 5 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

henio

ilość recenzji:36212

30-08-2021 10:38

ten audiobook nigdy mi się nie znudzi :)

Czy recenzja była pomocna?

mimi

ilość recenzji:36212

25-08-2021 14:38

Super produkcja

Czy recenzja była pomocna?

xxpol

ilość recenzji:35

14-05-2021 08:50

Bardzo miło się słucha, polecam

Czy recenzja była pomocna?