Ryszard Kapuściński. Biografia pisarza audiobook MP3 - Zygmunt Ziątek, Beata Nowacka - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ryszard Kapuściński. Biografia pisarza audiobook MP3

audiobook cd

Ryszard Kapuściński. Biografia pisarza audiobook MP3 - opis produktu:

Autorzy przedstawiają narodziny, rozwój i światową karierę jednego z najwybitniejszych reporterów XX wieku, pokazując, jak podąża on za zmianami przeobrażającymi świat i podejmuje wciąż nowe wyzwania, przeobrażające w konsekwencji także jego samego i własną twórczość.
Od czasu śmierci autora "Hebanu" powstało wiele publikacji dotyczących jego życia oraz studiów interpretujących jego twórczość, a jednak książka "Ryszard Kapuściński. Biografia pisarza" (2008) jest pierwszym, i jak dotąd jedynym, opracowaniem życia i twórczości pisarza o charakterze biografii twórczej.
Książka zyskała znaczną popularność; zdobyła m.in. Śląski Wawrzyn Literacki w 2008 roku. Została wydana w Hiszpanii (2010) i we Włoszech (2012), gdzie - podobnie jak w Polsce - polecana jest jako lektura na uniwersyteckich wydziałach filologicznych i dziennikarstwie. W 2019 r. ukazało się jej tłumaczenie francuskie.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

 • RecenzjeRecenzje
 • Audiobook cd
 • Ryszard Kapuściński. Biografia pisarza audiobook MP3
0/5 ( brak ocen )
  5
  4
  3
  2
  1

Uwaga!!! Nie jesteś zalogowany. zaloguj się by zgłosić recenzję do konkursu i mieć szansę na wygraną w cotygodniowym plebiscycie!

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.