Na tropie wampira Audiobook CD Audio - Mike Resnick - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Na tropie wampira Audiobook CD Audio

  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Na tropie wampira Audiobook CD Audio - opis produktu:

Manhattan, Nowy York. Winnifreda Carruthers, partnerka detektywa Johna Justina Malloryego, tak się przejęła przygotowaniami do Halloween, najważniejszego (w każdym razie na TYM Manhattanie) święta, że jest blada i słania się na nogach. Mallory obawia się, że pracowała zbyt ciężko, ale potem zauważa dwie ranki na jej szyi...
W noc, gdy świętują duchy i gobliny, Mallory podążyć musi tropem wampira-zabójcy. W towarzystwie Feliny, dziewczyny-kota, rusza na wyprawę po nocnych klubach i jaskiniach zła, które wydają się istnieć tylko w tę jedną, wyjątkową noc. Po drodze trafią do zakładu pogrzebowego Konrada Koszmarnego, na doroczny bal zombie oraz do Delikatesów na Wzgórzach, gdzie wampiry sypiają po upojnych nocach. Natkną się na kilku dawnych wrogów i przyjaciół oraz całą masę nowych, jeszcze dziwaczniejszych mieszkańców TEGO Nowego Jorku.
Oczywiście, aby ocalić swoją zaufaną partnerkę przed straszliwym losem, Mallory musi odnaleźć i pokonać 1000-letniego wampira przed świtem.

Audiobook cd Na tropie wampira Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest Mike Resnick. Należy do gatunków: fantastyka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Mike Resnick - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Na tropie wampira Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: