El Mas Santo Audiobook CD Audio - Maciej Dobosiewicz - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

El Mas Santo Audiobook CD Audio

  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

El Mas Santo Audiobook CD Audio - opis produktu:

Historia El Más Santo, najsłynniejszego luchadora w dziejach Meksyku - od narodzin po bohaterski koniec. Beztroskie dzieciństwo przerwane przez tragiczną śmierć ojca oraz brata; trudna droga do osiągnięcia miana najlepszego meksykańskiego zapaśnika; popularność godna gwiazdy rocka, niemożliwa do wyobrażenia fortuna; rywalizacja z diabolicznym El Picante; wielka miłość, a potem wielka zdrada - tego wszystkiego zdąży posmakować legendarny El Más Santo. Żadne z tych wydarzeń nie pozostawia plamy grzechu na jego czystej duszy i ani na jotę nie zmienia jego krystalicznej uczciwości. El Más Santo u szczytu sławy, bogactwa i kariery wciąż gotów jest poświęcić życie za to, w co wierzy i dlatego staje się legendą.
`El Más Santo` to inteligentna bajka dla dorosłych. Zabawna i wciągająca dla tych, którzy przeczytają ją powierzchownie. Pełna rozpoznawalnych klisz oraz mitów dla tych, którzy zagłębią się w nią mocniej i inkrustowana smaczkami dla tych, którzy zechcą poszukać odnośników w popkulturze, bo niemal każda postać pojawiająca się w książce ma swój odpowiednik w rzeczywistości. Wystarczy zajrzeć do Google...
Gdyby Tarantino napisał książkę, to pewnie wyglądałaby właśnie tak. Wydana jako element projektu artystycznego Kingi Offert, nie przebiła się do mainstreamowej świadomości, ale wszędzie tam, gdzie dotarła, wzbudzała zainteresowanie, a nawet zachwyt. Jedni odczytywali ją jako czystą zabawę, dla drugich była uniwersalną historią o najważniejszych wartościach w życiu, jeszcze inni w tym fikcyjnym Meksyku dostrzegli prawdziwą Polskę. Histeryczną, barokową, kapryśną i zdolną do skrajnych namiętności - wielkiej szlachetności i równie wielkich świństw.

Audiobook cd El Mas Santo Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest Maciej Dobosiewicz. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: biografie i wspomnienia
Wydawnictwo: Heraclon International Sp. z o.o.
Oprawa: pudełko
Wymiary: 125x140
ISBN: 9788381946520
Lektor: Jacek Dragun
Wprowadzono: 07.07.2020

RECENZJE - Audiobook cd - El Mas Santo Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: