Boży Gorliwiec Audiobook CD Audio - Wilhelm Hunermann - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Boży Gorliwiec Audiobook CD Audio

Maria-Józef Coudrin Założyciel Zgromadzenia Najświętszych Serc

 • Promocja
  image-promocja

audiobook cd

Boży Gorliwiec Audiobook CD Audio, Maria-Józef Coudrin Założyciel Zgromadzenia Najświętszych Serc - opis produktu:

W sytuacji kiedy Francja była ogarnięta prześladowaniem Kościoła, kiedy wszystkie zakony zostały zamknięte, a kapłani wierni Stolicy Apostolskiej byli skazywani na zgilotynowanie, kiedy powstał kościół narodowy i postępowała laicyzacja społeczeństwa, kiedy profanowano krzyż i wyrażało się pogardę do tego co było święte, wtedy Bóg powołuje młodego księdza Piotra Coudrin do działalności apostolskiej i założenia rodziny zakonnej, która podjęłaby dzieło głoszenia Ewangelii na wszystkich krańcach świata.

Książka ta ukazuje gorliwe i nieustraszone duszpasterstwo o. Marii-Józefa Coudrin w czasie trwania terroru Rewolucji francuskiej. Jego postawa i całkowite zawierzenie Opatrzności Bożej dają podwaliny do powstania Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa i Maryi, które w Polsce jest znane jako sercanie biali.

Czas trwania: 7 godz. 44 min

Audiobook cd Boży Gorliwiec Audiobook CD Audio Maria-Józef Coudrin Założyciel Zgromadzenia Najświętszych Serc, pochodzi z wydawnictwa Sióstr Loretanek. Autorem książki jest Wilhelm Hunermann. Należy do gatunków: religia, inne.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Boży Gorliwiec Audiobook CD Audio, Maria-Józef Coudrin Założyciel Zgromadzenia Najświętszych Serc

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.5/5 ( 6 ocen )
 • 5
  5
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: