Bł. Matka Speranza Nieznane cuda bliźniaczej duszy Ojca Pio Audiobook CD Audio - Jose Zavala - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Bł. Matka Speranza Nieznane cuda bliźniaczej duszy Ojca Pio Audiobook CD Audio

  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Bł. Matka Speranza Nieznane cuda bliźniaczej duszy Ojca Pio Audiobook CD Audio - opis produktu:

Jej serce żyło w niebie, ale stopami stąpała po ziemi Jan Paweł II o Matce Speranzie. Błogosławiona Matka Speranza, mistyczka jak twierdzi jej biograf miała swój udział w ocaleniu życia polskiego papieża. Jej czciciele podkreślają, że była bliźniaczą duszą Ojca Pio. Podobnie jak święty kapucyn posiadała nadzwyczajne zdolności, choćby bilokacji, podobnie wyróżniona została przez Boga krwawymi stygmatami, wreszcie podobnie przepełniona była miłością i ufnością w niezmierzoną Bożą potęgę, poprzez którą dokonywała niemożliwego. Autor książki Jos Mara Zavala, dzięki dostępowi do bezsprzecznie wiarygodnych świadectw wielu osób zebranych w trakcie procesu beatyfikacyjnego Matki Speranzy i po wysłuchaniu osobistych relacji tych, którzy przez całe lata żyli u jej boku, zabiera nas w niesamowitą podróż na granicy tego, co widzialne i niewidzialne, i gdzie miłość Boga przecina drogę naszego ludzkiego doświadczenia. Ta publikacja odkrywa przed polskim czytelnikiem jedną z najbardziej niezwykłych postaci współczesnego Kościoła. Wierzymy przy tym, że bł. Matka Speranza stanie się wkrótce jedną z najpopularniejszych świętych Kościoła.

Audiobook cd Bł. Matka Speranza Nieznane cuda bliźniaczej duszy Ojca Pio Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Rafael. Autorem książki jest Jose Zavala. Należy do gatunków: religia, inne. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Audiobooki na CD
Kategoria: religia,  inne
Wydawnictwo: Rafael
Oprawa: pudełko
Wymiary: 130X190
ISBN: 9788375695892
Wprowadzono: 13.08.2020

RECENZJE - Audiobook cd - Bł. Matka Speranza Nieznane cuda bliźniaczej duszy Ojca Pio Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: