Baśnie braci Grimm Audiobook CD Audio - Jakub i Wilhelm Grimm - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Baśnie braci Grimm Audiobook CD Audio (twarda)

 • Promocja
  image-promocja
przeczytaj fragment odsłuchaj fragment przeczytaj fragment

audiobook cd

Baśnie braci Grimm Audiobook CD Audio - opis produktu:

Bracia Grimm nie są wprawdzie autorami najbardziej znanych na świecie baśni, ale zawdzięczamy im mrówczą pracę opracowania obecnych w kulturze europejskiej i światowej opowieści, jak również pierwsze użycie zwrotów bez których baśnie trudno sobie wyobrazić: "dawno, dawno temu", "za górami, za lasami", czy "żyli długo i szczęśliwie".
Jak wiadomo, zanim utwory te zostały przez nich spisane, przez całe wieki krążyły przekazywane z pokolenia na pokolenie, z ust do ust. Usłyszmy je zatem - jak nasi starodawni przodkowie - i my.

Tłumaczenie: Eliza Pieciul-Karmińska
Czas nagrania 4 godz. 53 min

Audiobook cd Baśnie braci Grimm Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Media Rodzina. Autorem książki jest Jakub i Wilhelm Grimm. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, baśnie. Oprawa jest twarda. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

RECENZJE - Audiobook cd - Baśnie braci Grimm Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 5 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Joanna

ilość recenzji:123

brak oceny 26-11-2009 09:59

Któż z nas nie kocha wspaniałych baśni braci Grimm? Chyba nie ma takiej osoby. Wszyscy uwielbiamy ich pełne magii opowieści. Dawniej – czytane były przez matki swoim dzieciom naq dobranoc. Dzisiaj czasy się zmieniają, dziecko, jeśli chce posłuchać bajki na dobranoc, czy też w dowolniej chwili dnia, włącza ją sobie na płycie dvd. I słucha. Ile chce i kiedy chce. Jakże technika poszła do przodu. Już dzisiaj bajki dostępne są nawet tym dzieciom, które nie potrafią jeszcze czytać i maja zabieganych rodziców. „Baśnie Braci Grimm” na płycie dvd to świetny pomysł na nadchodzące święta. Dziecko się na pewno ucieszy, a płyta nie jest aż tak wielkim wydatkiem. A jakim pożytecznym. Polecam.

Czy recenzja była pomocna?