Ballada ptaków i węży Audiobook CD Audio - Suzanne Collins - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Ballada ptaków i węży Audiobook CD Audio

Igrzyska śmierci - prequel

  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Ballada ptaków i węży Audiobook CD Audio, Igrzyska śmierci - prequel - opis produktu:

Ballada ptaków i węży - nowa, czwarta powieść, która ukazuje się w bestsellerowym cyklu książek dla młodzieży Suzanne Collins `Igrzyska śmierci` i stanowi prequel znanych nam z trylogii wydarzeń. Tym samym cofamy się o sześćdziesiąt cztery lata, do czasu Dziesiątych Głodowych Igrzysk! Czy powieść Ballada ptaków i węży przyniesie odpowiedź na wiele pytań, które zadawaliśmy sobie podczas lektury trylogii?

Audiobook najnowszej powieści z serii Igrzyska śmierci czyta Anna Dereszowska. Aktorka po raz kolejny w niezrównany sposób interpretuje wydarzenia ze świata Panem.

W nowej powieści, Ballada ptaków i węży, Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna jak zwykle poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Bowiem potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.

Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie. Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?

Audiobook cd Ballada ptaków i węży Audiobook CD Audio Igrzyska śmierci - prequel, pochodzi z wydawnictwa Media Rodzina. Autorem książki jest Suzanne Collins. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura młodzieżowa, fantastyka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Suzanne Collins - posłuchaj także

RECENZJE - Audiobook cd - Ballada ptaków i węży Audiobook CD Audio, Igrzyska śmierci - prequel

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: