Australijskie piekło Audiobook CD Audio - Radosław Lewandowski - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Australijskie piekło Audiobook CD Audio

  • Promocja
    image-promocja

audiobook cd

Australijskie piekło Audiobook CD Audio - opis produktu:

Twórcza relacja z pechowego rejsu holenderskiego statku Batavi z początku XVII wieku, uznawanego przez historyków za pierwszą stałą obecność Europejczyków u wybrzeży Australii.
Statek wyruszył z Amsterdamu na Jawę, by po pełnej przygód podróży zawinąć dla uzupełnienia prowiantu do afrykańskich wybrzeży. Gdy koniec rejsu zdawał się na wyciągnięcie ręki, Batavia osiadła na rafach w pobliżu niemal bezludnej wówczas Australii. Rozbitkowie płci obojga na wiele miesięcy zamieszkali na bezwodnych rafowych wyspach, tworząc dwie zwaśnione i zwalczające się frakcje. Ta wielomiesięczna gehenna pełna była mordów, zdrad, gwałtów, ale i bezprzykładnego bohaterstwa oraz heroicznych aktów odwagi. Buntownikom przewodził szaleniec i hedonista Jeronimus Cornelisz.
Ta osnuta na faktach powieść jest studium siedemnastowiecznej Europy w ogniu wojny trzydziestoletniej i siermiężnej rzeczywistości morskich wypraw pełnych podstępów, szaleńczej odwagi, gwałtów, honoru i miłości. Wszystko w otoczeniu wielkiej nieskrępowanej przygody: lądowych i morskich bitew, wypraw w głąb Czarnego lądu czy wreszcie katastrofy u wybrzeży Australii.
To nie koniec, a zaledwie początek cierpień rozbitków płci obojga.

Audiobook cd Australijskie piekło Audiobook CD Audio pochodzi z wydawnictwa Heraclon International Sp. z o.o.. Autorem książki jest Radosław Lewandowski. Należy do gatunków: literatura piękna, powieść historyczna. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły

Audiobookowe bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Audiobook cd - Australijskie piekło Audiobook CD Audio

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: