Podręczniki Gateway Plus : seria podręcznikowa w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gateway Plus

Jeśli szukasz dostosowanej do nowej matury i wymogów wieloletniości książki, Gateway Plus Macmillan sprawdzi się idealnie. Podręczniki z serii opracowane są w przemyślany i zorganizowany sposób, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością, a poznany język jest użyteczny nie tylko w rzeczywistości szkolnej, ale i poza nią. Sprawdź ofertę Gateway Plus seria na Gandalf.com.pl.

Seria Gateway Plus

W ofercie Gateway Plus podręczniki seria dostępne są książki, zestawy ćwiczeń, materiały dydaktyczne, które pozwolą Ci w systematyczny sposób rozwijać słownictwo oraz poznawać struktury gramatyczne utrwalane w sposób kontekstowy na bazie nowoczesnych materiałów.

Cykl Gateway Plus skupia się także na rozwijaniu umiejętności mówienia i pisania. Uczniowie nieustannie ćwiczą tworzenie poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych. W podręcznikach znajdują się także sekcje Gateway to success, które powalają przejść przez poszczególne etapy zadań egzaminacyjnych. Sekcje maturalne wypełnione są zestawami do matury ustnej, a także zadaniami, które rozwijają słownictwo i środki językowe.z1
z1
Advertisement