Podręczniki English File Oxford | Księgarnia Internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręcznik English File

Oxford University Press to jedno z najstarszych i najbardziej znanych wydawnictw na świecie. Oferuje słowniki, książki dla dzieci, podręczniki czy monografie naukowe. Jedną z najpopularniejszych pozycji w ich wydawniczym portfolio są podręczniki English File do nauki angielskiego. Cieszą się dużą popularnością wśród nauczycieli ze względu na nowoczesne podejście do wprowadzania i utrwalania materiału.

English File poziomy

Najnowsze wydania podręczników English File umożliwiają kształcenie na 7 poziomach. Dla osób, które dopiero zaczynają uczyć się języka przygotowano książki Beginner. Uczniowie z pewną znajomością angielskiego mogą sięgnąć już po English File poziom Elementary. By w miarę pewnie posługiwać się językiem w mowie, rozumieć proste teksty i poznać podstawy gramatyki, wybierz podręcznik Pre-Intermediate. Książki na poziomie Intermediate oraz Intemediate Plus nauczą cię z kolei formułować prawidłowe zdania w mowie i piśmie i swobodnie czytać dłuższe treści. Chcesz bez problemu mówić i rozumieć po angielsku? Czas na Upper-Intermediate. Z kolei dzięki podręcznikowi English File poziom Advanced twój poziom biegłości stanie się zbliżony do języka ojczystego.

New English File

Podręczniki New English File były drugą edycją popularnych książek do nauki angielskiego. Umożliwiały kształcenie na 6 poziomach (bez Intermediate Plus). Autorzy: Clive Oxenden, Christina Latham-Koenig i Paul Seligson, przygotowali dla uczniów ciekawe teksty, które miały zachęcać ich do mówienia – niezależnie od poziomu zaawansowania. W podręcznikach New English File znalazły się również wskazówki fonetyczne. Poza książkami dla uczniów i nauczyciela kurs uzupełniało wiele materiałów dodatkowych, m.in. oprogramowanie do tablic interaktywnych iTools i iPack oraz płyty DVD, Audio CD i MultiROM. Kursanci mogli skorzystać także z Online Skills Practice.

English File – edycja trzecia

W trzecim wydaniu podręczników English File Oxford znalazły się najlepsze lekcje z New English File, a także wiele nowych, o bardziej aktualnej tematyce. W kursie zawarto motywujące historie i dokumenty, a także przykłady praktycznego zastosowania języka. Uczniowie mogą zapoznać się np. z autentycznymi wywiadami z przechodniami. Wideo do trzeciej edycji English File nagrywano w Londynie i Nowym Jorku. Kurs wzbogacono o jeszcze więcej komponentów cyfrowych niż New English File. Uczniowie mogą skorzystać m.in. z iTutor DVD-ROM do odrabiania prac domowych, iCheckera, który umożliwia samodzielną ocenę postępów, a także English File Pronounciation App – aplikacji na smartfony.

English File Oxford – edycja czwarta

W czwartej edycji serii English File znalazły się nowe i zaktualizowane teksty, tematy i nagrania, które przygotowano w oparciu o opinie nauczycieli języka angielskiego. Dla pedagogów przygotowano specjalne centrum zasobów on-line, gdzie znajdą oni wszystkie potrzebne pliki i materiały dydaktyczne English File Oxford. Naukę urozmaicą krótkie filmiki dokumentalne i obyczajowe, a także nowe narzędzia do tablic interaktywnych. Uczniowie mogą skorzystać z kolei z dodatkowych ćwiczeń praktycznych on-line, a także bazy dźwięków. Interaktywne filmy pozwalają im natomiast na nagrywanie swoich wypowiedzi.z5
z5
Advertisement