Zwierzogród - gry, zabawki, maskotki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Zwierzogród – gry i zabawki

Zwierzogród to popularny amerykański film animowany, który bardzo szybko podbił serca publiczności. Nic więc dziwnego, że młodsi i starsi fani zapragnęli mieć gadżety z wizerunkiem ulubionych postaci. Zajrzyj na stronę Gandalfa i sprawdź, co dla Ciebie przygotował w kategorii Zwierzogród: gry i zabawki. ✅

Fabuła filmu

Historia mająca miejsce w Zwierzogrodzie wciąga od samego początku. Opowiada losy króliczki Judy Hopps – policjantki, która przyjeżdża z rodzinnej wsi do metropolii, by rozpocząć swoją karierę zawodową. Nie jest to jednak proste. Mimo wielkich ambicji Judy zaczyna od pilnowania parkometrów do czasu, gdy jej losy krzyżują się z Nickiem Bajerem, szczwanym lisem, słynącym z drobnych przekrętów. Drugiego dnia pracy Judy jest świadkiem kradzieży, ale mimo że udaje jej się pojmać sprawcę, jej przełożony nie jest z tego faktu zadowolony. W Zwierzogrodzie dochodzi także do tajemniczych zniknięć. Policjantka Hopps ma 48 godzin na odnalezienie pana Wydralskiego. Pomaga jej w tym zamieszany w sprawę lis. Kiedy okazuje się, że wśród zaginionych zwierząt stwierdzono przypadki „zdziczenia”, mieszkańców opanowuje strach. Czy Judy i Nick dowiedzą się, o co chodzi w kryminalnej zagadce, która terroryzuje Zwierzogród? Przekonaj się sam!

Międzynarodowy fenomen

Na sklepowych półkach bardzo szybko pojawiły się stylizowane gry i zabawki. Zwierzogród stał się międzynarodowym fenomenem, który zachwycił nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Popularne stały się zarówno figurki, puzzle, jak i gry. Zwierzogród stał się motywem wśród popularnych układanek, gier towarzyskich, a także gier zadaniowych i manualnych. Poszczególne produkty wprowadzają najmłodszych w fascynujący świat zwierząt i pozwalają bawić się w nim przez wiele godzin.

Warto wziąć pod uwagę, że bajka nie tylko bawi, ale i uczy, a zwierzęcy bohaterowie stali się ulubieńcami dzieci i starszych fanów Zwierzogrodu. Zabawki przykuwają uwagę tematyką i wykonaniem. Pojawiają się także figurki i maskotki, które są doskonałym dopełnieniem dziecięcych pokoi.

Zabierz dziecko do zwierzęcej metropolii

Jeśli szukasz idealnego pomysłu na wypełnienie czasu, weź pod uwagę gry. Zwierzogród porusza wyobraźnię nie tylko dzięki kinowej animacji, ale i różnego typu produktom, które umożliwiają rozgrywki towarzyskie i samodzielne wykonywanie różnego typu zadań. Warto także postawić na puzzle, które wspomagają umiejętności manualne i zdolność do logicznego myślenia.

Młodsze grono odbiorców Zwierzogrodu maskotki przedstawiające ulubione postaci pokocha od pierwszego wejrzenia. Tak naprawdę wśród promocyjnych gadżetów i filmowych produktów znajdziemy coś dla każdego odbiorcy bez względu na wiek. Wybierz się na wycieczkę do zwierzęcej metropolii razem z Gandalfem.


z2