Gry i Zabawki - samochody | sklep z zabawkami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Coś dla fanów motoryzacji – drewniane samochody w formie układanki

Masz w domu małych fanów motoryzacji? A może sam uwielbiasz samochody i marzysz o złożeniu własnego modelu? Na Gandalf.com.pl mamy coś idealnego dla Ciebie! Nasze samochody drewniane do składania są świetnym sposobem na zabawę z dzieckiem, a do tego okazją do stworzenia nietuzinkowej figurki, zdobiącej półki Waszego mieszkania. Drewniane modele samochodów do samodzielnego złożenia są nie tylko zabawną układanką. Będą one świetnym treningiem sprawności manualnej oraz analitycznego myślenia dziecka. Sprawdźcie naszą ofertę już teraz i rozpocznijcie twórczą zabawę!

Tradycyjne układanki w nowej odsłonie – przestrzenne modele drewnianych samochodów

Dla małych i dużych fanów motoryzacji przygotowaliśmy specjalną ofertę układanek drewniane samochody, które zapewnią Wam wielogodzinną frajdę! Puzzle drewniane samochody to nie tylko okazja do zabawy, ale i rozbudzenia kreatywności, poprawienia koordynacji wzrokowo-ruchowej i umiejętności myślenia analitycznego. Ponadto są one dostępne w wielu różnych wariantach i poziomach trudności, dzięki czemu nawet najmłodsze dzieci mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie. Łączenie zabawy z nauką to świetna opcja spędzenia czasu z dziećmi. Rozwijanie zdolności manualnych jest bardzo ważne na każdym etapie rozwoju dziecka, ponieważ ułatwia dalszą naukę. Puzzle drewniane samochody będą do tego bardzo dobrą okazją, a do tego zapewnią świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i rodzicom!  

Klocki drewniane samochody – zabawa dla najmłodszych

W naszej ofercie mamy również coś, co zachwyci nawet najmłodszych fanów motoryzacji. Klocki drewniane samochody są świetną formą zabawy dla dzieci już powyżej 18 miesiąca życia. Kolorowe klocki, zaprezentują maluchom różne rodzaje samochodów, od najprostszych osobówek po wozy strażackie. Dodatkowo dołączone do zabawek plansze, na których dzieci mogą umieszczać klocki drewniane samochody, nauczą je dopasowywania kształtów do odpowiadających im miejsc, czyli wyobraźni przestrzennej, która jest bardzo ważna w rozwoju maluszka. Śmiało, zapoznajcie się z naszą ofertą i wybierzcie to, co najlepsze dla Waszego dziecka!


Układanie świata nigdy nie było tak przyjemne! Znajdziesz tutaj puzzle od 1 do 113 elementów. Wśród nich proponujemy te o tematyce: Puzzle - modele drewniane / samochody. Tradycyjne układanki w zupełnie nowej odsłonie zapewnią dobrą zabawę przez wiele godzin. Zestawów puzzli w dziale modele drewniane jest aż: 1. – wszystkie w maksymalnie niskich cenach! Na wiele z nich przewidujemy rabaty nawet do 54% taniej.
z2