Resoraki: metalowe, autka, samochodziki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Resoraki

Z pewnością nie musimy tłumaczyć, czym są kochane w dzieciństwie resoraki. Ulubione autka resoraki znajdziesz w Naszej ofercie w najlepszej cenie. Pozwól sobie i dziecku na odrobinę radości.

Samochody resoraki

Małe dzieci, zwłaszcza mali chłopcy, bardzo wcześnie zaczynają interesować się samochodzikami. Resoraki to popularna zabawka, która sprawdza się podczas zabawy w wyścigi. Różne modele – od wyścigówek, przez samochody policyjne i wozy strażackie, po modele klasycznych aut – zapewniają wiele emocji w trakcie zabawy.

Resoraki wykonywane są z różnego tworzywa, a jednocześnie dostosowywane są do wieku dziecka. Znajdziemy wśród nich resoraki Auta, czyli modele z popularnej bajki dla dzieci. Ponieważ najczęściej samochody tego typu wybiera się w celach kolekcjonerskich lub zabawy w wyścigi, w sprzedaży dostępne są także resoraki metalowe, które jednocześnie będą odporne na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, zwłaszcza że samochody mogą podlegać częstym upadkom.

Jakie resoraki wybrać?

Miniaturowe dzieła sztuki to resoraki metalowe, które przedstawiają najpopularniejsze klasyczne modele ponadczasowych aut. Spodobają się one nie tylko małym, ale i dużym kolekcjonerom. Wśród resoraków aut możemy znaleźć także modele popularnych marek jak BMW czy Mustang.

Samochodziki resoraki produkowane są przez wiele firm zabawkarskich. Jedną z najpopularniejszych jest Hot Wheels. Firma prócz replik tworzy własne projekty samochodów. Solidne wykonanie resoraków Hot Wheels, a zarazem przystępna cena zdecydowanie wpływa na popularność poszczególnych modeli.

Jakość samochodów – resoraków

Jakość resoraków aut jest niezwykle ważna. Samochodziki wykonane z plastiku o niskiej jakości nie tylko rzucają się w oczy, ale także łatwo się niszczą. Ważne jest również obciążenie samochodzików resoraków. Odpowiednio dobrane ciężarki sprawiają, że autka dobrze się prowadzą, nie przewracają się, trzymają podłoża. Ma to znaczenie, zwłaszcza jeśli w zestawie znajduje się skomplikowany tor czy wyrzutnia.

Sprawdź, czy autka resoraki nie mają ostrych elementów, które mogą być niebezpieczne dla dzieci. Istotna jest także trwałość i możliwość wymiany poszczególnych elementów, w przypadku, gdy samochodziki ulegną zniszczeniu.

Skala autek resoraków

Zwłaszcza kolekcjonerzy zwracają uwagę na skalę samochodzików przede wszystkim w momencie, gdy możemy mówić o replice znanych marek. Na opakowaniu powinna znajdować się skala, w której wykonano dany model, chociażby 1:87, 1:72, 1:66, 1:43 i 1:18. W przypadku resoraków aut dla dzieci producenci nie trzymają się reguł określonej skali.

Sposoby przechowywania resoraków

Pamiętaj o tym, że nieodpowiedni sposób przechowywania resoraków wpływa na szybsze psucie i zużycie. Samochodzików resoraków nie powinno trzymać się w torbie lub pudełku, ponieważ obijające się elementy prowadzą do powstania rys na lakierze, a nawet do pękania niektórych ich części. Każdy model powinien mieć swoje miejsce i być odseparowany od drugiego. Dla resoraków metalowych sprawdzą się magnesowe listwy, do których należy przyłożyć samochodziki.  

Sprawdź Naszą ofertę resoraków na Gandalf.com.pl. W sprzedaży tylko najszybsze modele.


Nie wiesz, jaka zabawka będzie idealna dla Twojego dziecka? Sprawdź produkty o tematyce: Zabawki - resoraki. Zabawki mają unikatowy design i są dostosowane do wieku. Znajdziesz tutaj coś dla dzieci od: lat. Produktów jest aż: 4 – wszystkie otrzymasz w niezwykle przystępnej cenie. Zabawki, które pokocha Twoje dziecko, kupisz w Gandalf.com.pl z rabatem do 50%. Opis w karcie produktu pomoże w wyborze, a zamówienie złożysz w prosty i przyjemny sposób.
z1
1 - 1 z 23 ofert