LEGO Hidden Side: klocki, zestawy małe i duże | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LEGO Hidden Side          

Szeroki wybór zestawów LEGO Hidden Side ✅ Niskie ceny i szybka dostawa ✅ Wejdź i sprawdź!

LEGO Hidden Side to kreatywne zabawki konstrukcyjne, techniczne i gra AR w jednym. Dzieci mogą zbudować wielowarstwowy model, a następnie skorzystać z bezpłatnej, interaktywnej aplikacji Augmented Reality, aby polować i łapać duchy. Dzięki wielu różnym zestawom i częstym aktualizacjom jest to pomost między fizyczną a wirtualną grą, którego szukałeś!

Hidden Side       

LEGO Hidden Side łączą prawdziwe życie i świat wirtualny, dzięki czemu są jeszcze bardziej wciągające niż ‘zwykłe’ klocki. Zestawy są takie same, jak wszystkie inne zestawy LEGO, ale dzięki bezpłatnej aplikacji Augmented Reality telefon lub tablet natychmiast zmienia się w urządzenie do wykrywania zjawisk paranormalnych! To jedyna dostępna obecnie gra, która w pełni i bezproblemowo integruje rzeczywistość rozszerzoną z fizyczną grą konstrukcyjną. Aplikacja LEGO Hidden jest przeznaczona do użytku przez dzieci, bez nadzoru osoby dorosłej. Ale jeśli Twoja pociecha zaprasza Cię do wspólnej rozgrywki, dlaczego miałbyś nie skorzystać? Zabawa trwa!

Hidden Side – LEGO wieloosobowe w nowym wymiarze

W trybie „Graj jako łowca duchów”, by doświadczyć rzeczywistości rozszerzonej musisz posiadać co najmniej jeden fizyczny zestaw LEGO Hidden Side. Twoi przyjaciele (maksymalnie 3) mogą wówczas korzystać z opcji „Graj jako duch”. Tryb wieloosobowy nadaje zupełnie nowy wymiar rozgrywce w Hidden Side AR. Kto wyjdzie zwycięsko ze starcia ludzi z duchami? Przetestowanie tych klocków to jedyny sposób, aby się przekonać! LEGO Hidden Side zapewniają szybką, rywalizacyjną rozgrywkę, do której dzieci uwielbiają wracać raz po raz. Wystarczy pobrać dedykowaną aplikację na iOS lub Androida, aby cieszyć się grami AR, które zbliżają znajomych. Hidden Side to mnóstwo wspólnej zabawy!

LEGO Hidden – fabuła

Przeprowadzka do nowego miejsca nigdy nie jest łatwa. 13-letni Jack Davids bardzo stara się przystosować do nowej, sennej rzeczywistości miasta Newbury. Wkrótce okaże się, że te wiejące nudą okoliczności to tylko pozory. Newbury’s Hidden Side – mrożąca krew w żyłach, dawno zapomniana kraina pełna duchów – zagrozi przejęciem miasta. Jack użyje nowej interaktywnej aplikacji, aby rozpocząć polowanie na duchy. Towarzyszyć mu będą najlepszy przyjaciel Parker i genialny naukowiec J.B.

Klocki LEGO Hidden – straszne i pouczające

Dzięki zestawom LEGO Hidden Side dzieci czerpią korzyści z tradycyjnej, kreatywnej zabawy klockami, a równocześnie eksperymentują z ekscytującymi możliwościami nowoczesnych technologii. Dzieci mogą konstruować, przebudowywać i świetnie się bawić z aplikacją AR lub bez niej. Co sprawia, że ​​Hidden Side LEGO różni się od innych zabawek i gier AR? Budowanie z klocków i używanie innowacyjnych nowych technologii przenosi zaangażowanie na zupełnie nowy poziom, dzięki wyjątkowym metodom eksploracji i narracji. Klocki LEGO Hidden to idealny pomysł na prezent dla małych konstruktorów i fanów wirtualnej rzeczywistości.  

LEGO Hidden Side – zestawy

Zestawy LEGO Hidden Side przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 lat. Poszukaj stosownych oznaczeń na pudełku lub w opisie produktu, aby znaleźć idealną wersję. Dobranie klocków o odpowiednim poziomie trudności sprawi, że młody łowca duchów będzie dobrze bawić się podczas budowania i gry. W pudełku znajdziesz to, co w każdym innym komplecie LEGO. Są to przede wszystkim klocki (od kilkuset do kilku tysięcy elementów), minifigurki, akcesoria i mechanizmy. Konstruowanie scenerii oraz korzystanie z aplikacji ułatwia dołączona instrukcja. I nie przejmuj się – nowych zestawów LEGO Hidden Side będzie przybywać, przynajmniej tak długo, jak Newbury będzie mieć problem z duchami przenikającymi do naszego świata z Hidden Side. Zaglądaj do zakładki Zapowiedzi, a nie przegapisz żadnej premiery nowych kompletów klocków. Odwiedzaj też kartę Promocje, aby kupić upatrzony wcześniej zestaw w niższej cenie. Masz już LEGO Hidden? Podziel się wrażeniami z innymi użytkownikami i napisz recenzję na stronie produktu. Do wygrania bon o wartości 50 zł, który możesz wydać na kolejne kultowe klocki!


Ułóż wymarzony świat z ponadczasowych klocków. Wśród różnych modeli LEGO znajdziesz te o tematyce: LEGO Hidden. Najnowsze zestawy łączą tradycję z innowacją, by w najwyższym stopniu zadowolić fanów kultowych klocków. Popularne zestawy w Gandalf.com.pl oferujemy ze zniżkami nawet do 32%.


LEGO

 
 
z1
1 - 1 z 19 ofert