Klocki LEGO dla 6 latka dla dziewczynki i chłopca | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Klocki LEGO dla 6-latka

Przedszkolaka nie jest łatwo zadowolić, a co dopiero utrzymać jego uwagę i cierpliwość dłużej niż kwadrans. Warto jednak próbować. Na Naszej stronie znajdziesz wiele propozycji, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu sześciolatkowi. Zwróć uwagę zwłaszcza na unikatowe i ponadczasowe modele LEGO!

Zabawa czy edukacja?

Jedno i drugie. LEGO to świetny pomysł na zabawę i naukę jednocześnie. Młodociani budowniczowie w wieku 6 lat zapewne mają już duże doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnych konstrukcji. Klocki LEGO dla 6-latka powinny być wyzwaniem, które dziecko chętnie podejmie, by zwiększyć swoją pewność siebie. Na rynku pojawiają się coraz to nowe serie, pozwalające wybrać motyw najbardziej zgodny z zainteresowaniami danego dziecka. Wśród nich znajdziemy, chociażby zestawy Friends czy Star Wars, odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. LEGO dla 6-latka to także świetny pomysł, by wspomagać jego kreatywność i wybujałą wyobraźnię. Warto podkreślić, że dzieci w tym wieku uwielbiają chwalić się swoimi osiągnięciami, ale rzadko ma to wydźwięk rodzącej się próżności. Raczej robią to, by zyskać aprobatę i poczucie pewności siebie. Bardzo często także dopowiadają część historii, by ubarwić ich ważność. Właśnie dlatego z pewnością spodoba im się tworzenie własnego świata oraz odgrywanie w nim ról. Dzięki temu sześcioletnie dzieci nie tylko odkrywają zasady panujące na świecie, lecz także tworzą swoje własne. Rozwijają się również emocjonalnie.

LEGO dla chłopca

Klocki LEGO mają uniwersalny charakter i tak naprawdę może się nimi bawić każde dziecko bez względu na płeć. Faktem jest jednak, że powstało już i wciąż powstaje wiele serii, które są bardziej lubiane albo przez chłopców, albo przez dziewczynki. Wśród propozycji LEGO dla 6-latka chłopca znajdziemy wiele zestawów z serii City, Ninjago, Jurassic World, Creator, a także Star Wars czy Marvel. Przede wszystkim do chłopców przemawiają modele związane ze światem superbohaterów, a także odnoszące się do pojazdów i wynalazków. Powstały też LEGO Technic dla 6-latka, które to zachwycą Twoje dziecko złożonością konstrukcji.

Lego dla dziewczynki

Klocki LEGO dla 6-latki bardzo często związane są z zestawami Friends, które pozwolą Twojemu dziecku dołączyć do świata przyjaciółek z Heartlake. Razem z nimi sześciolatek bądź sześciolatka będą odgrywać różnego typu scenki z życia codziennego, jak na przykład wizyta u fryzjera czy leczenie w szpitalu. Czekają na nich także wakacyjne przygody, chociażby na kempingu czy wśród zagrożonych gatunków zwierząt. Do zabawy potrzeba dużej dawki kreatywności, zwłaszcza że na budowanych konstrukcjach z obrazka się nie kończy. Poszczególne elementy zestawów są dopasowane do innych serii LEGO dla 6-latka. Dziewczynki mogą oczywiście wybierać także klasyczne zestawy konstrukcyjne, podobnie jak chłopcy decydują się często na budowanie domków na drzewie wraz z pięcioma przyjaciółkami ze świata LEGO.

Klocki LEGO dla sześciolatka

LEGO to ponadczasowe klocki, które dzielone są na różne kategorie wiekowe, jak również są dopasowywane tematycznie do różnorodnych zainteresowań dzieci. Nie brakuje motywów znanych z popularnych filmów i bajek, którymi fascynują się także najmłodsi. Klocki LEGO dla sześciolatka mają także odpowiednią wielkość i ilość elementów, tak, by przedszkolak nie miał trudności z ułożeniem proponowanych zestawów. Co najważniejsze nie chodzi w nich jedynie o odtwarzanie. Dzieci mają szansę budować swój idealny świat przede wszystkim na bazie własnych wymysłów i fascynacji.


image

Bestsellery - LEGO dla 6 latka

z108
1 - 108 z 2581 ofert