Klocki LEGO dla 4 latka dla dziewczynki i chłopca | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

LEGO dla 4-latka

LEGO to prawdopodobnie najpopularniejsze klocki na całym świecie, a ich zestawy nieustannie są rozbudowywane. Podlegające pod różne kategorie wiekowe modele, łączą wieloletnią tradycję z nowoczesnymi motywami. Sprawdź Naszą stronę i wybierz klocki LEGO dla 4-latka, które spełnią oczekiwania najmłodszych i ich rodziców.

Klocki LEGO dla 4 latka

LEGO jest idealnym rozwiązaniem na prezent zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci, a nawet dla dorosłych. Dla małych dzieci do trzech lat przygotowano LEGO Duplo, które składają się z dużych klocków, bezpiecznych dla najmłodszych. Z pewnością w ofercie znajdziemy LEGO Duplo dla 4-latka, ale z reguły dzieci w tym wieku potrzepują już bardziej wymagających zestawów. Na rynku dostępne są także kreatywne klocki Classic.

Nim wybierzesz klocki LEGO dla 4-latka, weź pod uwagę kilka czynników, które sprawią, że Twój prezent będzie trafiony. Ponieważ już znamy grupę docelową, warto przyjrzeć się upatrzonym produktom. Na opakowaniu znajdziesz rekomendowaną grupę wiekową, która sprawi, że wybrane klocki będą odpowiadały umiejętnościom czterolatków. Zweryfikuj ilość elementów w zestawie oraz problematykę jego złożoności. Warto także dopasować tematykę klocków do zainteresowań dziecka. Serii jest teraz bardzo wiele, dlatego z pewnością znajdziesz coś zarówno dla miłośników superbohaterów, księżniczek, jak i dla młodych architektów.

LEGO dla dzieci

Firma, zajmująca się produkcją uwielbianych na całym świecie klocków, została założona 12 października 1932 roku przez duńskiego cieślę Ole Kirk Christiansen. Mimo że zaczynał on od figurek z drewna, wkrótce stworzył zabawki z tworzyw sztucznych, które okazały się ponadczasowe. Figurki, a także inne elementy, tworzące cały świat LEGO dla dzieci, podlegają licznym metamorfozom, jednocześnie ożywają nie tylko w wyobraźni, ale i w rzeczywistości.

Nazwa firmy powstała dwa lata po jej założeniu, a wzięła się od duńskiego wyrażenia leg godt, czyli baw się dobrze, została natomiast wyłoniona w konkursie na logo, do którego mógł przystąpić każdy z pracowników firmy. Nagrodą zaś była butelka domowego wina.

LEGO dla dzieci i dla dorosłych

Klocki LEGO były tworzone z myślą o dzieciach, ale bardzo szybko zaskarbiły sobie uwagę również dorosłych użytkowników. By każdy był usatysfakcjonowany zabawą, wprowadzano podział wiekowy. LEGO dla 4-latka z pewnością będzie się składało z takich motywów jak plac budowy, postacie z bajek, superbohaterowie. Zestawy dla najmłodszych przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, którzy dopiero zaczynają przygodę ze składaniem małych klocków. Mimo niewielkich elementów zestawy są łatwe do budowania, dzięki czemu dzieci czują się bardziej niezależnie i chętnie przenoszą się do świata imaginacji nie tylko z rodzicem, ale i samodzielnie.

LEGO dla najmłodszych

LEGO dla 4-latka jest już idealnym wyborem na prezent, zwłaszcza że w trakcie reklam między ulubionymi bajkami, szeroko rozpowszechnia się ideę klocków tego typu. Są one kategoryzowane również ze względu na płeć. Mimo że zestawy LEGO są niejako uniwersalne i pozwolą Ci budować konkretny, założony w instrukcji, świat, równie często różne światy łączą. Koncepcji jest wiele i są naprawdę unikatowe, dlatego warto wziąć pod uwagę upodobania maluchów. LEGO dla 4-latka dziewczynki funkcjonują w innej tonacji kolorystycznej od klocków przeznaczony dla chłopców. Dziewczynki wybierają najchętniej postaci z bajek, zwłaszcza z księżniczkami, a także elementy odnoszące się do zwierzęcego świata lub rzeczywistości domowej. Klocki LEGO dla chłopca 4 lata związane są bardzo często z postaciami ulubionych superbohaterów, pojazdami, zawodami takimi, jak policjant, strażak czy żołnierz. LEGO dla 4-latka chłopca nie są bardziej skomplikowane od tych dla dziewczynki w tym samym wieku. Różnią się barwą, elementami, tematyką.

LEGO dla czterolatka

Specjaliści podkreślają, że cztery lata to wiek średniego dzieciństwa, kiedy to dziecko staje się niezwykle pobudzone emocjonalnie. Czterolatek zaczyna czuć się jednostką indywidualną, dlatego nieustannie próbuje podkreślić swoją samodzielność. Układanie puzzli czy też konstruowanie prostych budowli z klocków to doskonałe zajęcia, które sprawiają, że będzie on w stanie wykazać się pomysłowością i niezależnością, jeśli tylko przedstawi mu się instrukcję obsługi.

LEGO dla 4-latka to dobry wybór, jeśli chcesz sprawić, by Twoje dziecko rozwijało predyspozycje manualne oraz kreatywność. Pozwól mu stworzyć własny świat i dzielnie towarzysz mu w tej budowie tak jak czyni to stary, poczciwy Gandalf.


image

Bestsellery - LEGO dla 4 latka

z34
1 - 34 z 803 ofert