Hatchimals: gry, zabawki, figurki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Hatchimals – zabawki i figurki

Zabawki Hatchimals to seria różnego rodzaju zwierzaków interaktywnych, lalek, figurek i gier. Są urocze i przeznaczone dla dzieci w każdym wieku. Dodatkowo pełnią funkcję edukacyjną. Jeśli chcesz sprawić swojemu maluchowi, modny i przy tym rozwijający go prezent, postaw na zwierzaka z serii zabawek Hatchimals. Uśmiech na twarzy dziecka gwarantowany! A gdzie znajdziesz takie wyjątkowe zabawki? Tylko na Gandalf.com.pl!

Hatchimals – zabawki

Są słodkie, przytulne i uwielbiają się bawić! Właśnie takie są interaktywne zabawki Hatchimals. To magiczne stworki, które żyją wewnątrz jajek. Kto jest w środku? To jest niespodzianka! Każde jajko zawiera jedno z kilku możliwych interaktywnych piskląt o unikalnej osobowości i własnych uroczych dziwactwach. Co w nich wyjątkowego? Zwierzaki od Hatchimals wykluwają się z jaja na oczach Twojego dziecka. Proces ten przyspieszyć można np. głaszcząc jajko. Im więcej dzieci się z nim bawią, tym większe się staje, aż w końcu wykluwa się z niego przyjaciel, który będzie przy nich na zawsze. To wyjątkowy sposób na zabawę, ucząc przy okazji, jak wygląda proces narodzin zwierzęcia. Już wyklutą zabawkę Hatchimals można uczyć chodzić, mówić i wiele innych. Kilkanaście interaktywnych funkcji zapewni Twoim dzieciom rozrywkę na całe tygodnie. Ponadto do wyboru jest wiele różnych rodzajów zabawek Hatchimals, więc można znaleźć taki, który idealnie pasuje do potrzeb i wieku Twojego dziecka.

Hatchimals – zabawki, które uczą

Najlepsze zabawki dla dzieci, to takie, które poza gwarancją świetnej zabawy, pozwalają maluchom poznawać nowe rzeczy i zjawiska. Właśnie takie są zabawki Hatchimals. Dzięki nim dziecko dowie się, jak wygląda proces narodzin zwierzęcia poprzez wyklucie z jaja. Żeby do tego doszło, jako opiekun będzie musiał otoczyć je opieką i dbać o nie. Taka forma zabawy rozwinie w nim empatię i troskę o drugą istotę, którą później przełoży w prawdziwym życiu na zwierzę lub innego człowieka. Zabawki Hatchimals rozwijają w dziecku także odpowiedzialność za to, co aktualnie mają pod opieką. Jako opiekun zwierzaka Hatchimals, dziecko musi dbać o jego rozwój, bawić się z nim, żeby w pełni odblokować opcję jaką skrywa w sobie zabawka. To idealny sposób na naukę poprzez zabawę. A jeśli szukasz podobnych zabawek, zajrzyj do działu zabawek edukacyjnych!

Hatchimals – figurki

Zabawki Hatchimals to nie tylko interaktywne pluszaki! To także linia figurek, dostosowana do dzieci w różnym wieku. Spraw swojemu maluchowi figurkę w kształcie zwierzaka albo uroczej wróżki. Seria wróżek o dużych, pięknych skrzydłach Wilder Wings to hit wśród figurek Hatchimals. Dzięki dodatkom, takim jak okulary przeciwsłoneczne czy torebka, wróżka Hatchimals będzie najmodniejsza pośród wszystkich innych lalek. A zwierzaki z uroczym wyposażeniem dodadzą uroku każdej zabawie. Dzięki Hatchimals – figurkom, do każdej zabawy dodasz element magii i uroku!

Gry Hatchimals

Linia Hatchimals, w swojej ofercie posiada także gry planszowe czy kalendarze adwentowe. Gry planszowe z wizerunkiem słodkich zwierzaków Hatchimals, to pomysł na wyjątkowy prezent dla dziecka w każdym wieku. Gry Hatchimals z serii memo czy puzzle rozwijają u dziecka spostrzegawczość i umiejętność zapamiętywania i kojarzenia. A pozostałe tytuły gier planszowych pobudzą kreatywność i zajmą długie godziny. To rozrywka dla całych rodzin, idealna na długie wieczory!

Zabawki Hatchmals to modne i urocze zabawki. Poza walorami estetycznymi, pełnią jeszcze funkcję edukacyjną. Uczą maluchy troski, empatii i dbania o drugiego człowieka i zwierzęta. To również ciekawy przykład na to, jak wykluwają się zwierzęta, co przybliży dziecku jedną z tajemnic przyrody. Jeśli chcesz sprawić dziecku zabawkę, która pozostanie z nim na długo, wybierz zabawkę Hatchimals, dostępną na Gandalf.com.pl!


z5
1 - 5 z 105 ofert