Ben 10 (Ben Ten) - gry, zabawki, figurki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ben 10 (Ben Ten) – gry, zabawki, figurki

Mimo że serial Ben 10 był emitowany w pierwszej dekadzie XXI wieku, jego bohater i gadżety związane z animacją wciąż są popularne. Wiele z nich znajdziesz właśnie na Naszej stronie. Już niedługo i Ty będziesz mógł zmienić się z Benem w kosmitów i przeżyć niezapomniane przygody!

Ben 10 – o co chodzi?

Postać Bena Tennysona, tytułowego Bena 10, narodziła się w amerykańskim animowanym serialu stworzonym przez grupę Man of Action. Jest to dziesięcioletni chłopiec, który latem wybiera się z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem na kemping. Podczas wycieczki Ben znajduje wynalazek Omnitrix, który przypomina zegarek. Urządzenie umożliwia przemianę chłopca w dziesięciu kosmitów, a wśród nich znajdziemy Zębala, Inferno, Szybciora, Szarą Materię i wielu innych. Omnitrix wchłania także DNA między innymi kosmicznego wilkołaka i mumii. Dzięki magicznemu zegarkowi, gadżetowi Bena 10, a tym samym przemianom w kosmitów, chłopiec staje do walki ze złem pochodzącym z kosmosu. Jego największym wrogiem jest Vilgax, który chce zawładnąć całym Uniwersum.

Ben 10 – figurki

Ben Ten to postać znana zwłaszcza wśród dzieci, które szukają przygód, a wyobraźnia jedynie ułatwia im przeniesienie się do kosmicznego świata. Bajkę początkowo można było znaleźć przede wszystkim na platformie Cartoon Network, a jej popularność bardzo szybko wykorzystano do tego, by stworzyć różnego typu gadżety promocyjne i zabawki. Ben 10 stał się animacyjną ikoną, wzbudzającą zainteresowanie miliona ludzi. Nawet tytułowa piosenka zwraca uwagę na to, że mały bohater odgrywa główną rolę na świecie w walce ze złem, a pomaga mu w tym kosmiczna bransoleta, umożliwiająca zmianę twarzy. Magiczna moc, którą udało mu się posiąść, sprawia, że zmienia jawę w sen. Nic więc dziwnego, że sklepowe półki bardzo szybko zapełniły się postaciami Bena 10. Figurki proponowane są w różnych rozmiarach, a także przedstawiają Bena zarówno w postaci ludzkiej, jak i ulubionych kosmitów.

Ben 10 – gry i zabawki

Na Naszej stronie znajdziesz liczne zabawki z Ben Ten. Jest wśród nich np. najnowszy model Omnitrixa Ben 10. Bez wątpienia jest to idealny prezent dla młodych wojowników, którzy również chcą zmierzyć się z Vilgaxem. Oczywiście oferujemy także klocki obrazkowe, doskonale uwieczniające wizerunek Bena 10. Gry, które znajdziesz na półkach wirtualnych i stacjonarnych księgarni, związane są bardzo często z walką z kosmitami. Wszelkie propozycje wymagają użycia wyobraźni, co ułatwia przeniesienie się do magicznego świata.

Projektanci gadżetów odnoszących się do serialowego i komiksowego świata przewidują także zestawy kreatywne jak, chociażby tablica magnetyczna Ben Ten. Zabawki są strzałą w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent dla chłopców, ale i nie tylko! Tak naprawdę do zabawy mogą zaangażować całą rodzinę, by ramię w ramię stanąć w obliczu walki z galaktycznym złem. Chyba nie chcesz, żeby taka wyprawa Cię ominęła? Wyrusz na nią z Gandalfem i Benem.


z7
Zobacz więcej produktów