Puzzle 50-99 elementów | sklep z puzzlami Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Puzzle 50           

Duży wybór puzzli 50 elementów (i więcej) w niskich cenach czeka na Ciebie na Gandalf.com.pl. Gwarancja jakości – setki zadowolonych klientów! Wybierz z naszej oferty swój ulubiony zestaw. Choć puzzle 50 są małe, nie oznacza to, że są łatwe – wciąż stanowią wyzwanie. Idealne dla dorosłych i dzieci, do układania razem lub w pojedynkę.

Puzzle 50 elementów – dla kogo?

W tej kategorii czekają na Ciebie układanki zawierające od 50 do 99 elementów. Są idealne dla dzieci od 4-5 roku życia – będą stanowić dla nich kolejne, ciekawe wyzwanie. Wraz ze wzrostem doświadczenia z pierwszych układanek, Twój maluch zaczyna coraz lepiej radzić sobie z obracaniem i łączeniem elementów. Chociaż nadal często używa metody prób i błędów, zaczyna opracowywać pierwsze systematyczne sposoby dopasowywania układanek. To znak, że możesz podarować mu puzzle 50 elementów. Oczywiście po układanki z tej kategorii mogą sięgać też dorośli. Jeśli chcesz przypomnieć sobie, jak wspaniałą rozrywką jest łączenie małych elementów, zacznij od szybkich puzzli 50. Gwarantujemy, że szybko nabierzesz apetytu na więcej!

Dla każdego coś dobrego! Co znajdziesz na puzzlach 50 plus?

Oferta puzzli 50-99 jest bardzo bogata. Dzięki współpracy z interesującymi artystami, każdy z producentów może zaproponować niepowtarzalne kolekcje grafik. Najmłodsi znajdą w tej kategorii układanki z ulubionymi bohaterami bajek, animacji, kreskówek. Masza i Niedźwiedź, księżniczki Disneya, a może Barbie? Jeżeli chcesz zapewnić dziecku dodatkowy walor edukacyjny, wybierz puzzle 50 elementów przedstawiających mapy kontynentów lub nawiązujące do ważnych wydarzeń historycznych. Ciekawą propozycją są również układanki ze zdjęciami zwierząt: szczeniaczków, kotów, koni i wielu innych. Myślenie przestrzenne pomogą kształtować puzzle 50 trójwymiarowe, z pomocą których zbudujesz budynki, postacie czy zabytki.

Puzzle 50 – najwyższa jakość w najniższej cenie

W Gandalfie czekają na Ciebie wysokiej jakości puzzle 50 elementów najlepszych marek, takich jak Ravensburger, Trefl, Schmidt, Castorland, Clementoni, Cubic Fun i innych. Tradycyjne układanki produkowane są z kartonu o dużej gramaturze i wykrawane w sposób, który gwarantuje idealne dopasowanie. Puzzle 50 pokrywa się dobrej jakości farbami oraz lakierami, które zapobiegają odbijaniu światła. Różnorodność kształtów elementów sprawia, że stanowią większe wyzwanie dla użytkownika. Obawiasz się, że wysoka jakość puzzli przekłada się na wysokie ceny? Nic bardziej mylnego! Kupujące puzzle 50 w Gandalfie z pewnością nie zrujnujesz swojego portfela. Co więcej, dzięki organizowanym przez nas licznym promocjom i rabatom, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej – i kupić na przykład jeszcze jeden zestaw puzzli 50 elementów.


z84
Zobacz więcej produktów