Puzzle 250 elementów, sztuk, dla dzieci | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Puzzle 250

Szeroki wybór puzzli 250 elementów ⭐ Dla małych i dużych układaczy ⭐ Najniższe ceny i szybka dostawa

Zdobądź idealny zestaw puzzli 250 elementów. Dzięki doskonałym cenom i szerokiej gamie układanek dla wszystkich grup wiekowych, z pewnością znajdziesz u nas to, czego szukasz. Oferujemy puzzle 250 z najróżniejszymi motywami, od krajobrazów, przez zwierzęta, po ulubione postacie z bajek, filmów i seriali. Użyj naszej wyszukiwarki, by znaleźć idealny obraz!

Puzzle 250 elementów

250-elementowe puzzle to jeden z najpopularniejszych rozmiarów na Gandalf.com.pl. Stanowią świetny początek niezwykłej przygody z układankami. Nim się obejrzysz, będziesz już rozglądać się za takimi liczącymi 1000 kawałków. Ile czasu zajmie Ci ułożenie puzzli 250? Nad tego rodzaju łamigłówką spędzisz około godziny. To idealny wybór na krótki relaks po pracy, w towarzystwie dobrej kawy lub heabrty. A może zmierzysz się z partnerem lub rodzeństwem i sprawdzicie, które z was szybciej dopasuje wszystkie kawałki? Każdy pretekst jest dobry, by sięgnąć po pobudzające umysł puzzle 250 elementów. 

Puzzle 250 elementów dla dzieci

Tego rodzaju układanki będą dobrym wyborem dla dzieci w wieku ok. 6 lat. Posiadają już na tyle rozwinięte syntetyczne zdolności, że bez problemu oceniają, w których miejscach powinny znaleźć się poszczególne kawałki układanki. Potrafią je także sortować. Sześciolatki opracowują własne strategie układania puzzli 250 elementów dla dzieci – w zależności od kształtu, koloru lub przedmiotów na obrazku. Potrzebują zabawek, które będą stanowić dla nich wyzwanie. Z przyjemnością sięgną więc po nieco bardziej skomplikowaną układankę, najlepiej z ulubioną postacią z bajki czy filmu. Proponujemy m.in. księżniczki Disneya, postacie z Harry’ego Pottera lub Aut. Do wspólnej zabawy puzzlami 250 elementów dla dzieci warto zaprosić przyjaciół i sprawdzić, kto ma lepsze oko do detali. Dzięki niskim cenom i częstym rabatom możesz stworzyć pokaźną kolekcję puzzli – i dla małych, i dla dużych!z15
z15