Puzzle 20, 30, 40 elementów | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Puzzle 20, 25, 30, 40

Świetne zestawy dla najmłodszych. Przejrzyj ofertę setek różnorodnych puzzli 20, 30, 40 elementów w najniższych cenach! Puzzle 30 elementów to idealna zabawa dla Twojego dziecka. Dopasowane specjalnie dla dzieci powyżej trzeciego roku życia bardzo korzystnie działają na kształtowanie zdolności manualnych, ale również pozwalają zauważyć, jak dłuższa koncentracja wpływa na emocjonalność naszego dziecka. Czy szybko się denerwuje, czy łatwo wpada w złość, gdy nie udaje mu się znaleźć pasującego elementu, itp. Puzzle 30 elementów zapewniają wysoką jakość wykonania która sprawia że są one nie tylko estetyczne i wytrzymałe, ale także bezpieczne dla Twojego dziecka.  Przygody ulubionych postaci z bajek, poznawanie zwierząt czy nauka alfabetu to tylko kilka z możliwości jakie daje bogata oferta sklepu Gandalf.com.pl. Dzięki temu Twoje dziecko będzie mogło poznawać otaczający go świat bez wychodzenia z domu. Zatem nie zwlekaj dłużej, tylko zrób zakupy i zapewnij swojemu dziecku świetną zabawę!

Dlaczego warto sięgnąć po puzzle 30 elementów?

Puzzle 30 pobudzą kreatywność Twojego malucha. Dziecko uczy się w różny sposób odbierać kształty i kolory obecne na puzzlach. W naszym sklepie można znaleźć również egzemplarze układanek, które oddziałują na różne bodźce dzieciaków poprzez sensory umieszczone na poszczególnych elementach.
Gandalf.com.pl zaskakuje świetnymi promocjami dla całych rodzin, dlatego już dziś sprawdź czy możesz zamówić swojemu dziecku puzzle 30 z atrakcyjnym rabatem!

Puzzle 40

Puzzle 40 to już bardziej zaawansowana forma układanek dla najmłodszych. Rekomendowana od 3-4 roku życia malucha. Tak samo, jak puzzle z mniejszą ilością elementów, bardzo korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Dzięki takiemu zestawowi jak puzzle 40, młodzi świetnie sprawdzą swoją cierpliwość przy układaniu najmniejszych elementów. Uważamy, że również dla rodzica może być to ważnym przeżyciem lub cenną lekcją.

Puzzle 40 elementów

Puzzle 40 elementów pozwolą Twojemu dziecku przenieść się na farmę zwierząt, w świat matematyki lub do środowiska leśnych zwierząt. Te niesamowite układanki umożliwiają brzdącom odkrywanie świata kawałek po kawałku. Dodatkowo Gandalf.com.pl wspierając edukację najmłodszych, oferuje puzzle 40 elementów z podziałem na poziom trudności, stopień zaawansowania poznawanych miejsc czy kolorystykę części. Na naszej stronie znajdziesz również zaskakująco niskie ceny większości produktów. Zatem nie zwlekaj już dłużej, zrób zakupy i daj się przenieść swojemu dziecku do świata, w którym wszystko się układa!z164
z164