Informacje o produkcie | Pomoc | Gandalf.com.pl
Kategorie

 

Klikając na tytuł lub okładkę dowolnego produktu na stronie Księgarni automatycznie przechodzimy do strony, na której znajdują się wszelkie informacje o nim.

 

W przypadku e-wydań obok danych technicznych znajduje się informacja o formacie pliku oraz rodzaju zabezpieczenia zastosowanego przez producenta.

W przypadku e-wydań w opisie produktu może znajdować się także informacja o tym, ile razy daną pozycję można będzie pobrać ze swojego konta, a także na jakim urządzeniu będzie można plik otworzyć. Jeśli takiej informacji nie ma oznacza to, że nie ma ograniczeń względem ilości pobrań ani konkretnych wymagań dotyczących urządzenia. Ponadto w przypadku plików zabezpieczonych może być konieczne połączenie z internetem przy próbie otwarcia pliku.

Strona ta zawiera takie informacje jak: tytuł książki, imię i nazwisko autora, wydawnictwo, rodzaj oprawy, datę wprowadzenia książki do oferty księgarni, ISBN, ilość stron książki, wymiary, cenę naszej księgarni, cenę rynkową książki oraz czas realizacji zamówienia.

 

W zależności od danej pozycji książkowej w informacjach o produkcie możemy spotkać symbole:

- obecność w opisie produktu tych ikon świadczy o tym, że w ofercie księgarni znajdują się inne wydania tej pozycji np. Film, e-Książka pdf/epub, e-Książka audio mp3, Książka.

- po kliknięciu na tę ikonkę, możesz przeczytać fragment wybranej książki.

 

Na każdej stronie z informacjami o książce znajduje się opis produktu oraz:

- czyli pozycje, które zostały zakupione przez innych Klientów, którzy nabyli ten produkt.

- czyli proponowane przez Księgarnię inne produkty z danego działu / gatunku.

 

Jeśli posiadasz stronę internetową i chcesz ją urozmaicić, skorzystaj z i umieść u siebie link tekstowy lub link z okładką. Po kliknięciu automatycznie utworzy się gotowy kod html do wstawienia na stronę internetową.

W szczególnych przypadkach nagradzamy właścicieli stron nagrodami książkowymi, jeśli umieściłeś link do naszej strony lub do produktu z naszej oferty skontaktuj się z Nami.

 


 

Recenzje czytelników

 

Na stronie z informacjami dostępny jest również panel umożliwiający dodawanie recenzji do produktów.

 

Aby dodać recenzję do wybranej książki należy wypełnić krótki formularz.

 

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól formularza, kliknij na "Wyślij recenzję".

 

Jeżeli chcesz, aby Twoja recenzja wzięła udział w konkursie na recenzję tygodnia oraz chcesz zdobyć dodatkowe punkty musisz :

- być zarejestrowanym Klientem

- być zalogowanym

- zaznaczyć pole

 

O szczegółach dotyczących konkursów Księgarni Gandalf możesz przeczytać w dziale PROMOCJE