Plecaki, worki i tornistry dla przedszkolaków | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Plecaki dla przedszkolaka

Plecaki to produkty, które towarzyszą nam na co dzień i pomagają zwiększyć komfort życia. Ten wygodny przedmiot przyda się także dzieciom w wieku przedszkolnym, które będą mogły schować w nim swoje rzeczy. Plecak dla przedszkolaka nie powinien być jednak byle jaki, ale wysokiej jakości i dopasowany do gabarytów dziecka. W ofercie sklepu Gandalf znajdziesz wiele takich produktów, co z pewnością ułatwi Ci podjęcie decyzji. Wybierz najlepszy plecak przedszkolaka!

Czy faktycznie warto kupić plecak dla przedszkolaka?

Oczywiście! To mała rzecz, ale sprawia, że dziecko czuje się wyjątkowo pierwszego dnia w przedszkolu. Twoja pociecha z pewnością widywała inne maluchy z plecakami, nic więc dziwnego, że czuje potrzebę ich naśladowania i posiadania podobnego. Innym powodem, dla którego warto zakupić plecak przedszkolaka, są akcesoria. Można zapakować do niego dziecku np. ubranie na zmianę, czy ulubioną zabawkę. Zaopatrz malucha w najlepszy plecak i zwiększ jego pewność siebie.

Jaki rozmiar plecaka przedszkolaka wybrać?

Idealny i ergonomiczny tornister dla przedszkolaka powinien łatwo dopasować się do pleców dziecka, a na pewno nie być od nich większy. Rozmiar zależy więc od wzrostu i gabarytów dziecka. Aby dobrać odpowiedni plecaczek dla przedszkolaka, trzeba dobrze wymierzyć malucha, sprawdzając przede wszystkim szerokość pleców. Średni rozmiar wynosi 28-30 cm długości i 15 cm szerokości. Szelki nie powinny wywierać zbyt dużego nacisku na plecy i ramiona.

Plecaczki dla przedszkolaka – na co zwrócić uwagę?

Wybierając najlepszy tornister dla przedszkolaka warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Pierwsze z nich to budowa i jakość. W Gandalfie znajdziesz wiele plecaków dla przedszkolaka, których konstrukcja jest na najwyższym poziomie. Taki tornister wytrzyma wszelkie szalone zabawy i pakunki. Drugim czynnikiem jest pojemność. Plecak powinien pomieścić tylko niezbędne rzeczy. Zbyt duży będzie szkodliwie wpływał na postawę. Kluczowy jest też komfort. Upewnij się, że paski tornistra dla przedszkolaka są dobrze wyściełane i można je łatwo regulować. Zwróć również uwagę na przegródki. Oprócz głównej komory przydadzą się dodatkowe, które pozwolą uporządkować dziecięce przedmioty. Dobrym rozwiązaniem jest np. boczna siatka na butelkę z piciem.

Plecak przedszkolaka – jaki materiał?

Podczas wyboru plecaczka dla przedszkolaka, koniecznie zwróć uwagę na materiał. Tego rodzaju produkty są najczęściej wykonywane z neoprenu, który ma miękką teksturę i jest łatwy do prania. Jak dobrze wiemy, przedszkolaki potrafią się nieźle ubrudzić. Niektóre plecaki są wytwarzane z miękkich materiałów, które nadają się jedynie do delikatnego prania lub oczyszczenia ściereczką. Wybierając tego rodzaju tornister dla przedszkolaka musisz szczegółowo zapoznać się z instrukcją.

Wygląd tornistra dla przedszkolaka

Dla samego dziecka najważniejszy jest oczywiście wygląd plecaczków dla przedszkolaka. Dlatego powinno ono aktywnie uczestniczyć w zakupie, aby mogło wybrać taki, który spodoba mu się najbardziej. Dzięki temu z przyjemnością będzie go nosić. Nie chcesz przecież inwestować w coś, co dziecko rzuci w kąt. Wśród najbardziej popularnych plecaków dla przedszkolaka są te z postaciami z kreskówek. Dziewczynki chętnie noszą takie z księżniczkami Disneya, Hello Kitty, Myszką Minnie itp. Chłopcom powinny spodobać się te z superbohaterami, autami czy piłkarzami. Ciekawą propozycją są także plecaczki dla przedszkolaka w kształcie zwierzątek, przypominające maskotki.

A może worek dla przedszkolaka?

Dużą popularnością cieszą się kolorowe worki dla przedszkolaka. Można do nich zapakować kapcie, ubranie na zmianę, strój do gimnastyki. Oczywiście w tym przypadku również ważna jest jakość. Dobry worek dla przedszkolaka powinien bez problemu wytrzymać cały rok szkolny. Jego wygląd powinien podobać się dziecku. I w tym przypadku można wybierać spośród wielu ciekawych motywów i kolorów. Bardziej uniwersalne będą ciemniejsze barwy. Worek dla przedszkolaka warto uzupełnić o metkę z imieniem i nazwiskiem, dzięki czemu w razie zagubienia wróci do właściciela.z8
z8
Advertisement