Warhammer Inwazja Gra Karciana - Spopielony Szlak Trzeci zestaw wojenny z cyklu Martwego Świata - gra planszowa GALAKTA | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Warhammer Inwazja Gra Karciana - Spopielony Szlak - GALAKTA

Trzeci zestaw wojenny z cyklu Martwego Świata

 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

 • GALAKTA
 • z serii Warhammer
 • Wiek 10-14>15
 • Ilość graczy 2 osoby
 • Wysyłamy w 3 - 5 dni + czas dostawy

Warhammer Inwazja Gra Karciana - Spopielony Szlak, Trzeci zestaw wojenny z cyklu Martwego Świata - opis produktu:

Jesteśmy otoczeni! Nie zmniejszać ostrzału i naprzód!
- Grigory Maksim

Każdy zakątek Imperium posyła swoich żołnierzy do walki w szeregach Astra Militarum, ale tylko kilka planet przeszło do legendy ze względu na swoich niezrównanych wodzów, pancerne pojazdy i nieustępliwych żołnierzy. Jedną z nich jest Vostroya, z której pochodzi genialny strateg Grigory Maksim.

Jest on specjalistą od opancerzonych pojazdów z cechą Czołg, o które dba lepiej niż o swoich podwładnych. Jego taktyczne zdolności defensywne są znane w całym Imperium. Zdolność nowego lidera pozwala mu utrzymać swoje jednostki na polu bitwy mimo najtrudniejszych warunków. Kontrolując Maksima gracz może w walce używać kart wsparcia jako osłon z jednym symbolem osłony. Co więcej - jeśli osłanianą kartą jest Czołg, dana karta wsparcia ma dwa symbole osłon. Zapewnia to niesamowitą przeżywalność jednostek i może łatwo pokrzyżować plany przeciwnika.

Sygnowane karty Maksima zapewniają odpowiednią ilość Czołgów, aby w pełni wykorzystać jego zdolność. Jedną takich kart jest Batalion Maksima - niemal niezniszczalny Czołg, który jeszcze bardziej potęguje defensywny aspekt zdolności lidera. Za każdym razem, kiedy użyta zostaje karta osłony do zapobiegnięcia obrażeniom zadawanym tej jednostce, ta karta otrzymuje dodatkowy symbol osłony. To potężna zdolność, która uzyskiwana jest relatywnie niskim kosztem w wysokości 3.

Jest jedna poważna wada używania swoich kart wsparcia jako osłon - nie można wykorzystać już ich normalnego efektu. Z pomocą przychodzi karta wsparcia Oczyszczanie Drogi. Dzięki niej gracz może, po wygranej bitwie, wyciągnąć kartę wsparcia Astry Militarum ze swojego stosu kart odrzuconych i odłożyć ją do swojego sztabu.

Spopielony Szlak to Zestaw wojenny zawierający 60 nowych kart, stworzonych do rozbudowy talii graczy.

Warhammer 40,000: Podbój, osadzony w ponurym uniwersum Warhammer 40000, to dwuosobowa gra karciana o strategicznym konflikcie i brutalnych działaniach wojennych.

Zawiera karty 43-64 cyklu Martwego Świata.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Warhammer 40,000 Podbój LCG.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Warhammer Inwazja Gra Karciana - Spopielony Szlak, Trzeci zestaw wojenny z cyklu Martwego Świata

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.3/5 ( 4 oceny )
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: