Gra RPG Warhammer FRP - Królestwa renegatów - gra planszowa Copernicus Corporation | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra RPG Warhammer FRP - Królestwa renegatów - Copernicus Corporation

gry / zabawki

Gra RPG Warhammer FRP - Królestwa renegatów - opis produktu:

Na południe od Imperium rozciąga się kraj podzielony na setki skłóconych państewek. To ziemie wstrząsane ciągłymi wojnami, zdradami i zrywanymi sojuszami. Tu władcą może zostać byle chłop lub wojak, samodzielnie wykuwając swój los. Ale nikt nie może czuć się bezpieczny, gdyż w Księstwach Granicznych królowie umierają z nożem w plecach i od trucizny w pucharze.  
Zdradą, podstępem i oszustwem obala się trony i wynosi do najwyższych godności najgorsze szumowiny. To są Księstwa Graniczne. Tu rządzą banici, renegaci i zwykli zbóje.  

Warhammer FRP - Królestwa renegatów to dodatek, który pozwoli stworzyć własne księstwo w kotle polityki, fałszywej dyplomacji i brutalnej walki, jakim jest życie w Księstwach Granicznych.
Znajdziesz tu między innymi: szczegółowe zasady tworzenia księstw i skrywanych przez nie tajemnic zasady tworzenia interesujących władców, włącznie z ich osobowością, stylem rządzenia oraz relacjami politycznymi pomiędzy książętami zasady tworzenia miast i wsi, włącznie z wpływem, jaki wywierają na gospodarkę i politykę regionu nowe profesje, między innymi cenobita, pustelnik i tropiciel szczegółowy system rozmieszczania w regionie legowisk potworów, zwierzoludzi i zielonoskórych wskazówki na temat prowadzenia różnego rodzaju przygód i kampanii w Księstwach Granicznych zasady rządzenia księstwem dla Bohaterów Graczy, którzy zdobyli tron gotowy do wykorzystania region, w którym od razu można zacząć grę  

Księstwa Graniczne to region śmiertelnie niebezpieczny, ale także zapewniający niepowtarzalną szansę zdobycia władzy. Czy masz w sobie dość odwagi, by wydrzeć dla siebie skrawek ziemi i założyć własne królestwo? Czy będziesz na tyle bezwzględny, by zdławić bunty i odeprzeć najazdy wroga? Czy przetrwasz na tyle długo, by założyć własną dynastię?S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra RPG Warhammer FRP - Królestwa renegatów

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: