Vtech Telefon Zygzak McQueen | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Vtech Telefon Zygzak McQueen

gry / zabawki

Vtech Telefon Zygzak McQueen - opis produktu:

Dziec­ko ma do wy­bo­ru 3 wa­rian­ty za­ba­wy, dzię­ki któ­rym na­uczy się cy­fe­rek, kie­run­ków, po­tre­nu­je też pa­mięć i lo­gicz­ne my­śle­nie. Do za­ba­wy za­chę­ca uwiel­bia­ny przez dzie­ci Zyg­zak - wy­da­je po­le­ce­nia, wi­ta się i we­so­ło za­ga­du­je. Za­pa­mię­taj ko­lej­ność imion bo­ha­te­rów, ucz się cyfr i ćwicz lo­gicz­ne my­śle­nie - przy­cisk po­wta­rza­nia uła­twi za­pa­mię­ta­nie no­wych za­gad­nień. Ru­cho­ma kie­row­ni­ca, przy­ci­ski w kształ­cie kół przed­sta­wia­ją­ce bo­ha­te­rów fil­mu `Au­ta`, a tak­że książ­ka te­le­foniczna z ru­cho­my­mi stro­na­mi i słu­chaw­ka w kształ­cie Zyg­zaka McQu­een`a spra­wią fraj­dę każ­de­mu chłop­cu.
Pod­czas za­ba­wy te­le­fon wy­da­je dźwię­ki na­śla­du­ją­ce war­kot sa­mo­cho­du i tan­ko­wa­nie ben­zy­ny, dzię­ki cze­mu dziec­ko chęt­nie do­ła­du­je się wie­dzą! Przy­ja­zny głos i za­baw­ne zda­nia za­chę­ca­ją do sa­mo­dziel­nej za­ba­wy. Naj­lep­szy z naj­lep­szych, naj­szyb­szy z naj­szyb­szych Zyg­zak McQu­een za­pra­sza przed­szko­la­ków do wspól­nej za­ba­wy!

In­te­rak­tyw­na za­baw­ka de­dy­ko­wa­na jest chłop­com w wie­ku 3-6 lat, wspo­ma­ga ich roz­wój i na­ukę.
S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Zabawki
Vtech Telefon Zygzak McQueen

4/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten produkt? Napisz swoją opinię i pomóż innym w dokonaniu wyboru