Gra Small World dodatek: Świat Rzek - gra planszowa Rebel | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Small World dodatek: Świat Rzek - Rebel

 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

Gra Small World dodatek: Świat Rzek - opis produktu:

W Świecie Rzek na nowej mapie świata otrzymujemy możliwość kontroli portów, które dodają jakże cennych złotych monet, a także stoczni, dzięki którym wyprodukujemy potężne karawele - od tej pory będziemy mogli atakować nie tylko z terenów przyległych, ale także z pokładu należącego do nas statku!

W dodatku mierzyć się będziemy nie tylko z przeciwnikami i upływem czasu - również świat okaże się dużo bardziej nieprzyjazny. Kolejne tury rozpoczynać będą niebezpieczne Wydarzenia - będziemy musieli przetrwać sztorm, srogą zimę, a także ataki pirackich statków, które znacznie obniżą nasze wpływy.

Świat Rzek jest w pełni kompatybilny z pierwszą odsłoną serii oraz ze wszystkimi dodatkami. Nie ma przeciwwskazań, aby dowolną kombinację ras wprowadzić na nową mapę świata. Wszystkie elementy z serii Small World można ze sobą łączyć (z zachowaniem zasad wyszczególnionych w instrukcji), co pozwala kształtować rozgrywkę według własnych upodobań, na wiele różnych sposobów. Tak skonstruowana gra nie ma szans się znudzić!

Świat wciąż jest zbyt mały by pomieścić wszystkie rasy jednocześnie!Uwaga! Datek Świat Rzek nie stanowi samodzielnej gry, ponieważ do jego rozegrania potrzebujemy sztandarów ras, odznak zdolności specjalnych, znaczników, monet zwycięstwa i kości specjalnych, które znajdziemy w podstawowych wersjach gry.Polecamy też usunąć zdolność Latające - Rzeki powinny być takim samym utrudnieniem dla wszystkich ras!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Small World (edycja polska).Wydanie polskie.

Zawartość pudełka:
4 mapy świata rzek umieszczone na 2 obustronnych planszach
11 znaczników wydarzeń
1 karawela
12 statków pirackich

Liczba graczy: 2 - 5 osób
Wiek: od 8 lat
Czas gry: ok. 40 - 80 minut.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Small World dodatek: Świat Rzek

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

4.4/5 ( 9 ocen )
 • 5
  7
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  1
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: