Gra Nemesis: Koszmary - gra planszowa Rebel | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Nemesis: Koszmary - Rebel

  • Promocja
    image-promocja

Gra Nemesis: Koszmary - opis produktu:

https://www.gandalf.com.pl/files/products/galleries/str_3_1210037.jpgKoszmary - Kiedy umysł się poddaje największym wrogiem jesteś ty


W przestrzeni kosmicznej zawsze panuje cisza. Nie dobiegają tam dźwięki horroru rozgrywającego się na pokładzie Nemesis. Roznoszące się po korytarzach krzyki przerażenia , strzałów i szum elektronicznych ekranów.
Sztuczna inteligencja statku bacznie obserwuje wydarzenia na statku ,jak załoga zapędzana w kozi róg strzela po ścianach ,podczas gdy inni rozdrapują sobie oczy by nie widzieć tego co na nich czeka.Nikt nie dostrzega wydawanych przez komputery poleceń. Załoga wciąż mówi o potworach czających się w mroku korytarzy.Komputer pokładowy przeprowadza skan statku ale nie znajduje niczego niepokojącego - ledwie jakieś grudki bliżej nieokreślonej biomasy.
Może trzeba aktywować samozapłon statku?W dodatku Koszmary postacie graczy zmierzą się nie tylko z zagrożeniami zewnętrznymi w postaci nowej rasy intruzów ale i ze sobą samymi w nowej mechanice szaleństwa.
Gra zawiera nowy zestaw niesamowitych figurek koszmarów dręczących ich umysły,nowe wydarzenia które wystawią ich na próbę oraz mnóstwo innych nowych elementów które sprawdzą ich wytrzymałość psychiczną.

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Nemesis (edycja polska).

Nemesis? - W kosmosie nikt nie usłyszy tej historii


Nemesisjest grą przygodową z gatunku survival horror dla 1 do 5 osób które wcielą się w członków statku transportowego Nemesis w historii rodem z filmów Obcy. Statek już obrał kurs na Ziemię. I choć wydaje się że wszyscy członkowie załogi mają wspólny cel by przetrwać to zawsze gdzieś czai się zdrada i osobiste pobudki które z czasem ograniczą możliwość współpracy.Nemesis: Koszmary - Zawartość pudełka:


- 15 figurek koszmarów
- 70+ kart
- 5+ żetonów
- plansza koszmarów
- instrukcja
- plastikowa wypraskaS
Szczegóły

RECENZJE - Gry - Gra Nemesis: Koszmary

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: