Gra Łąka - gra planszowa Rebel | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Łąka - Rebel

 • Promocja
  image-promocja

gry / zabawki

 • Rebel
 • Wiek 6-910-14>15
 • Ilość graczy 1 osoba,  2 osoby,  3-4 osoby
 • Wysyłamy w 2 - 3 dni + czas dostawy
 • Kup grę Gra Basia w zoo i otrzymaj gratis na Gandalf.com.pl

Gra Łąka - opis produktu:Gra Łąka - Niesamowite spotkanie z naturą !


Sprawnie przemierzamy okoliczne łąki poszukując zwierząt,roślin oraz obserwując rozmaite ciekawostki. Każdy wytęża wzrok oraz swoją wiedzę by wśród traw odnaleźć małe gryzonie ,węże ,a może i nawet pojawiające się na niebie ptaki.
Kto wie co uda się dziś znaleźć?

Łąka> jest grą planszową, która postawi nas w roli wędrowców- obserwatorów natury przeszukujących pobliskie łąki. Bierzemy w dłoń mapę , po czym ruszamy zbadać malowniczą okolicę , w pogoni za inspiracją uwieczniamy kolejne wspaniałe widoki. Napędzani pasją i własną ciekawością świata dookoła , ale też rywalizacją o tytuł najlepszego obserwatora dzikiej przyrody!

Zostanie nim ogłoszony ten kto zgromadzi najwięcej punktów z zaobserwowanych gatunków flory i fauny ,oraz krajobrazów i pamiątek zebranych podczas przemierzania okolicy.Zmagania toczą się także przy ognisku, gdzie gracze prześcigają się w realizowaniu celów swoich wypraw.

Gra otrzymała piękne ilustracje akwarelowe namalowane przez panią Karolinę Kijak.Obserwowanie to sztuka. Łąka to płotno


W czasie rozgrywki gracze na zmianę będą umieszczali żetony szlaku na planszach. Korzystając z planszy głównej będą mogli zdobyć więcej kart,jednak ich zagrywanie wymaga by spełniali określone warunki. Z kolei wykorzystanie planszy ogniska pozwala graczom aktywować specjalne akcje , które pomagają graczom w realizowaniu indywidualnych strategii i daje możliwość realizowania celów, za które zdobyć można dodatkowe punkty zwycięstwa.

Każdy z graczy posiada swoją łąkę na której w trakcie rozgrywki zbiera karty podłoży oznaczające siedliska życia zwierząt ,karty obserwacji na których pojawiają się gatunki zaobserwowane przez gracza ,oraz karty krajobrazów i znalezisk ,czyli piękne widoki i interesujące pamiątki znalezione w czasie wypraw.
Zwycięzcą zostanie gracz ,któremu uda się zdobyć najwięcej punktów w zestawach kart oraz na planszy ogniska

>To kiedy ruszamy na Łąkę ?Łąka to tytuł bardzo zróżnicowany w rozgrywce.
Z jednej strony staramy się realizować cele zanim inni gracze zrealizują swoje,by jak najszybciej zdobyć punkty,ale z drugiej zaś staramy się stworzyć dogodne warunki dla jak najciekawszych gatunków zwierząt zaprosić najciekawsze gatunki zwierząt przygotowując im dogodne siedlisko,cały czas rozbudowujemy wszystko,kompletujemy kolejne możliwości ,rozwijamy ...

Wewnątrz znajduje się ponad 200 unikatowych kart przedstawiających przyrodę oraz wspaniałe krajobrazy Europy Centralnej. Dzięki mnogości kart partie różnią się od siebie pozwalając na różne podejścia do zdobywania punktów.
Wzbogacona o przepiękne ilustracje, które klasyczną techniką akwareli wykonała Karolina Kijak, Łąka zachwyca wykonaniem. Każda karta to nie tylko narzędzie w grze, ale również małe dzieło sztuki, które cieszy oko podczas zabawy!Łąka nie tylko przynosi frajdę z grania ,ale również uczy na czegoś na temat natury.
Do gry bowiem dołączony został specjalny indeks kart ,zawierający mnóstwo ciekawostek o gatunkach które występują na nich.
Również znajduje się tam 5 kopert zawierających mini-dodatki ,które zaskoczą nas swoją zawartością,pozwalając rozwinąć zabawę w nowych kierunkach.

Kupując grę w przedsprzedaży otrzymasz specjalną kartę Rudzika!
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Zawartość pudełka:
plansza główna
2 plansze ognisk i zaślepki
184 karty
12 żetonów celów
20 żetonów szlaków
12 żetonów premii
28 żetonów dróg
5 żetonów trybu jednoosobowego
żeton pierwszego gracza
5 kopert z dodatkowymi kartami
znacznik rundy
4 składane podajniki
instrukcja
indeks kart zawierający dziennik obserwacji przyrodniczych
schemat składania podajników

S
Szczegóły

RECENZJE - Gry - Gra Łąka

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

3.6/5 ( 15 ocen )
 • 5
  4
 • 4
  4
 • 3
  5
 • 2
  1
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: