wpisz minimum 3 znaki

Wybierz z dostępnych produktów

Rebel Gra Jungle Speed Plaża

gry / zabawki

Rebel

66,44 zł taniej -29%

Rebel Gra Jungle Speed (nowe wydanie)

gry / zabawki

Rebel

58,63 zł taniej -34%

Rebel Gra Jungle Speed Kids

gry / zabawki

Rebel

53,03 zł taniej -24%

Rebel Gra K2 (nowa edycja)

gry / zabawki

Rebel

71,99 zł taniej -29%

Rebel Gra Quadropolis (edycja polska)

gry / zabawki

Rebel

148,06 zł taniej -27%

Rebel Gra Dixit 9 : Edycja Jubileuszowa

gry / zabawki

Rebel

62,18 zł taniej -30%

Rebel Gra Pulsar 2849 (edycja polska)

gry / zabawki

Rebel

108,46 zł taniej -35%

Rebel Gra Pandemic (edycja polska)

gry / zabawki

Rebel

101,07 zł taniej -35%

Rebel Gra Pictomania (druga edycja)

gry / zabawki

Rebel

64,85 zł taniej -27%

Rebel Gra Baobab (edycja polska)

gry / zabawki

Rebel

45,44 zł taniej -24%

Rebel Gra Dylematy (druga edycja)

gry / zabawki

Rebel

49,03 zł taniej -18%

Rebel Gra Fauna (druga edycja)

gry / zabawki

Rebel

101,07 zł taniej -35%

Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja)
ocena: 6, głosów: 51
 
powiększenie
Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja)
Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja)

Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja)

gry / zabawki

Rebel

Dostępność: niedostępny

Nasza cena: 59,82

Cena detaliczna: 79,75

U nas taniej o 25%

dodaj do przechowalni dodaj do listy życzeń
Powrót
  • Opis

  • Szczegółowe informacje

  • Recenzje (6)

  • Do kompletu

Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) - opis produktu:

Nowa odsłona szalonej gry towarzyskiej!

Nowe wydanie gry w której liczy się zręczność, spostrzegawczość i szybkość! Gry, gdzie każdy stara się jak najszybciej pozbyć swoich kart - aby to zrobić, musi w odpowiednim momencie złapać drewniany totem. Jeśli złapie go w złym momencie, albo w ogóle tego nie zrobi - będzie musiał wziąć karty od swoich przeciwników!Dlaczego ta gra jest taka rewelacyjna?!

Pozwala siąść zupełnie obcym ludziom przy stole i razem świetnie się bawić!
Nie wymaga żmudnego tłumaczenia zasad ani ich zapamiętywania. Zasady są dosłownie cztery, trudno o którejś z nich zapomnieć ;)
Jest idealna na imprezę, pod namiot i rodzinne spotkanie, gdzie trudno znaleźć wspólny mianownik dla osób o różnych upodobaniach i w różnym wieku!
Pozwala grać nieograniczonej liczbie osób! Nikt nie będzie się nudził!!
NIE NUDZI SIĘ. Można grać w to przez trzy dni niemal non-stop i nie mieć dość! SPRAWDZONE!

Jungle Speed jest absolutnie doskonała, idealna, jesteśmy jej szalonymi fanami i podchodzimy do niej bezkrytycznie!

Skrócone zasady:

Totem postaw na środku stołu, uczestnicy zabawy siadają dookoła.
Rozdaj wszystkie karty uczestnikom, jeśli karty podzielą się nierówno - trudno, sytuacja nie raz się jeszcze zmieni!
Nie zaglądamy w karty, każdy kładzie swój stosik przed sobą, zakryty.
Każdy z graczy, po kolei, kładzie jedną kartę na stole, rysunkiem do góry. Każdą kolejną odsłanianą kartę kładzie na swojej wcześniej odsłoniętej karcie.
W momencie gdy na stole pojawi się druga taka sama karta (kolory się nie liczą, tylko kształty), właściciele takich samych kart mają pojedynek i muszą czym prędzej złapać za totem! Ważne: łapią tylko osoby przed którymi leżą identyczne karty, a nie wszyscy!
Osoba, która przegrała pojedynek wkłada pod zakryty stosik swoich kart swoje karty wyłożone i wyłożone karty przeciwnika. Tak, że wygrany nie ma przed sobą żadnych odsłoniętych kart, tylko stosik zakrytych.
Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart - zarówno tych zakrytych jak i odkrytych!
Jeśli ktoś się pomyli łapiąc za totem, czyli myślał że ma pojedynek, ale tak naprawdę go nie miał, `wciąga` wszystkie odsłonięte karty wszystkich graczy! Więc uwaga na podobne, ale nie identyczne symbole!
Jeśli kilka osób na raz trzyma totem, wygrał ten, kto ma najwięcej palców na totemie, jeśli tutaj jest też remis, wygrywa osoba, która ma rękę najniżej na totemie.

W nowej edycji Jungle Speed odświeżyliśmy projekt pudełka chroniącego zawartość przed czynnikami zewnętrznymi. Zamykane od góry, wytrzymałe opakowanie zapewni długowieczność wszystkim komponentom i pozwoli długo cieszyć się grą!Specjalne karty:

szare strzałki skierowane do środka - jak tylko ta karta zostanie położona, wszyscy na raz mają złapać za totem! Kto wygra, ten kładzie swoje odsłonięte karty pod totem - zgarnia je pierwsza osoba `wciągająca` karty z dowolnego powodu (pomyłki lub przegranego pojedynku)
szare strzałki skierowane na zewnątrz - pojawienie się tej karty oznacza, że wszyscy gracze na `trzy, cztery` odsłaniają po jednej nowej karcie i reagują zgodnie z tym, co się dzieje. Często zdarza się, że nagle 3 lub więcej osób ma pojedynek!
kolorowe strzałki skierowane do wewnątrz oznaczają, że od tego momentu znaczenie mają kolory figur, a nie ich kształty! Karta ta działa do pierwszego pojedynku lub do momentu zakrycia jej przez inną kartę.

Wydanie polskie.

Zawartość pudełka:
- 80 kart
- drewniany totem
- woreczek na karty i totem

Liczba graczy: 2 - 20 osób
Wiek: od 7 lat
Czas gry: ok. 10 - 15 minut.

Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) - wybrana recenzja:

Mirek 31/12/2017
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

recenzja nagrodzona 10.00pkt

Otrzymałem parę dni temu SMSa od rodziny, że prezent jest strzałem w dziesiątkę i dzieci są zadowolone z tej gry. Myślę, że dużym plusem gry Jungle Speed jest to, że nie znudzi się ona szybko, że istnieje wiele różnych kombinacji. Daje ona też dużo emocji i dobrze wpływa na wzajemne relacje.... (czytaj dalej)

Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) - szczegółowe informacje:

Dział: Gry / Zabawki
Producent: Rebel
i zgarniaj nagrody napisz recenzję

Rebel Gra Jungle Speed (nowa edycja) - recenzje klientów

31/12/2017
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

recenzja nagrodzona 10.00pkt

Otrzymałem parę dni temu SMSa od rodziny, że prezent jest strzałem w dziesiątkę i dzieci są zadowolone z tej gry. Myślę, że dużym plusem gry Jungle Speed jest to, że nie znudzi się ona szybko, że istnieje wiele różnych kombinacji. Daje ona też dużo emocji i dobrze wpływa na wzajemne relacje. Polecam tę grę zarówno dzieciom (rodzinom) jak i również młodzieży (przyjaciołom), dorosłym na rożnego rodzaju okazje do spotkań by odciąć się od świata wirtualnego i przeżyć niezapomniane chwile.

25/06/2018
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

Idealna gra dla na różnego rodzaju imprezy czy to ze znajomymi czy z rodziną. Gra łączy w sobie szybką rozgrywkę, rywalizację oraz zręczność co sprawia że się nie nudzi.

19/06/2018
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

Fajna gra dla całej rodziny. Polecam dla małych i duzych walka o totem wciaga na cały wieczór

7/03/2018
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

Prawa wielkomiejskiej dżungli są w sumie podobne do tej naturalnej ? w pierwszym przypadku albo jesteś szybki, albo jesteś potrącony, w buszu ? albo jesteś szybki, albo jesteś zjedzony. Plemię z Jungle Speed zaadoptowało te nieformalne, ale bardzo życiowe, twarde reguły gry.

W pudełku, które jakżeby inaczej ? okazuje się oczywiście mniejsze niż się spodziewaliśmy oglądając ilustracje, mamy: drewniany totem, taki w sam raz mieszczący się w dłoni, 80 kolorowych kart, które porównujemy ze sobą, bardzo fajny woreczek do transportu i przechowywania, instrukcję. Niby mało, ale żeby genialnie się bawić wystarcza.

Karty warto zabezpieczyć, ponieważ rozgrywka jest bardzo emocjonująca, a wczuwający się w atmosferę gracze zachowują się zupełnie jak dzikie zwierzęta. W pośpiechu i nerwówce wylane piwko, rozlany soczek czy pogryzione ze wściekłości karty to normalka. Nie polecamy również zabawy w pierścionkach, a tipsy lepiej od razu powbijajmy sobie sami w skórę. I błagamy! Podczas zabawy rodzinnej, uważajcie na drobne łapeczki swoich dzieciątek!

W centrum uwagi graczy kładziemy totem, którego otaczamy jak harcerze swoje ukochane ognisko. Karty rozdzielamy pomiędzy siebie i nie podglądamy stosów! Po kolei każdy odsłania swoją kartę pokazując pozostałym jej rysunek, nasze kolejne będziemy kładli właśnie w tym miejscu. Kiedy zauważymy, że na stole znajduje się symbol o tym samym kształcie rozpoczyna się pojedynek na szybkość, refleks i zręczność ? na złapanie totemu! Cierpliwości! ? ścigają się tylko osoby z tymi samymi kartami, reszta kibicuje lub dekoncentruje, wedle uznania. Przegrany w tym starciu zbiera odkryte karty przeciwnika i kładzie pod swój stosik zakrytych. Wodzem plemienia zostaje osoba bez kart.

Pomyleni za karę biorą wszystkie odkryte karty ? nie tylko domniemanego przeciwnika z urojonego pojedynku, ale także pozostałe, należące do reszty graczy ? ukarało was! Przyznać trzeba, że o błąd nietrudno, szczególnie kiedy jesteśmy już mocno rozbawieni (ewentualnie wstawieni), a niektóre symbole są bardzo podobne. Palcuszkowe macanki zdarzają się tu dość często, więc każda stara panna czy samotny kawaler będą mocno uradowani. Gdy kilku graczy na raz chwyci totem, wędruje on do tego, kto ma na nim najwięcej palców ? bardzo nam przykro, grube paluchy prostych chłopa są tu na straconej pozycji. W przypadku remisu patrzymy, kto jest najniżej ? znaczy nie pod stołem, ale na totemie!

Poza kartami z kształtami są jeszcze specjalne ? ze strzałkami. Skierowane do środka ? jednoczesne i wspólne ściskanie totemu. Zwycięzca kładzie odkryte karty pod totemem, czyli na karniaka, a wybiera je kolejny przegrany w pojedynku lub pomylony. Strzałki skierowane na zewnątrz ? jednoczesne odsłanianie kart wszystkich graczy. Kolorowe strzałki grotem do wewnątrz ? w tej rundzie patrzymy na kolory nie figury. Zasada funkcjonuje do pierwszego pojedynku lub zakrycia karty następną.

http://mlodygiercownik.pl/2016/05/20/recenzja-gry-jungle-speed/

11/12/2017
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

Super gra dla całej rodziny.

11/02/2017
recenzja dotyczy produktu: Gry / Zabawki

Gramy w tę grę rodzinnie od jakiegoś czasu. Fakt, że nowa edycja to również nowe - trwalsze opakowanie jest nie do przecenienia, gdy zabierasz ją na wakacje w bagażu podróżnym. Ćwiczy refleks małych i dużych. Wywołuje dużo śmiechu, nie pozwala siedzieć bezczynnie, gdy inni walczą o totem. W prostocie siła. Kupiliśmy już ją kilka razy na prezent - zawsze był trafiony!

10.00

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

Cobi Klocki R.M. S Titanic 600 elementów

gry / zabawki

Cobi

123,86 zł taniej -16%

Lacerta Gra Azul

gry / zabawki

LACERTA

139,06 zł taniej -26%

Detektyw: kryminalna gra planszowa

gry / zabawki

Portal Games

101,99 zł taniej -36%

Gra Milionerzy

gry / zabawki

TM Toys

104,05 zł taniej -25%

Ben 10 Omnitrix deluxe

gry / zabawki

EPEE

117,40 zł taniej -12%

Ciekawe pomysły Gandalfa

gry / zabawki

101.07 zł

taniej -35%

Rebel Gra Pandemic (edycja polska)

Pandemia to wciągająca gra kooperacyjna o nieuchronnej zagładzie ludzkości Cztery choroby wydostały się na świat i przed drużyną specjalistów z różnych dziedzin stanęło zadanie odnalezienia szczepionek na te epidemie, zanim ludzkość zostanie unicestwiona. Gracze muszą współpracować ze sobą, wykorzystując silne strony swych postaci i dobrze...

gry / zabawki

71.99 zł

taniej -29%

Rebel Gra K2 (nowa edycja)

Zdobycie szczytu to dopiero połowa drogi do zwycięstwa. Chrzęst raków wgryzających się w lód. Zmęczona ręka wbijająca czekan w śnieżną ścianę. Ciężki oddech, gdy z wysiłkiem podrywasz ciało, by znów przesunąć się o pół metra w górę. Jeszcze tylko 100... 50 metrów dzieli Cię od szczytu K2, jednego z najtrudniejszych ośmiotysięczników. Stojąc w...

gry / zabawki

77.77 zł

taniej -22%

Rebel Gra Time`s Up! - Party (nowa edycja)

Co on ma na myśli? Każda para ma 30 sekund na odgadnięcie jak największej ilości haseł. Jedna osoba próbuje przekazać drugiej, co jest na danej karcie. Runda 1 (w której opisujemy nasze hasło na wszystkie możliwe sposoby): - Dziewczyny to ćwiczą, takie ćwiczenia rozciągające... To imie jest takie podobne` - ?? Pilates? - Nie, inne......

gry / zabawki

77.77 zł

taniej -22%

Rebel Gra Time`s Up! Kids (nowa edycja)

Kooperacyjna wersja Time`s up dla najmłodszych dzieci! `Time`s Up! Kids` jest kooperacyjną wersją gry `Time`s Up!`, przystosowaną do dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać. Opisujcie i pokazujcie to, co znajdziecie na obrazkach kart, aby wspólnie osiągnąć zwycięstwo! Śpieszcie się jednak, czas ucieka! Podczas rozgrywki `Time`s Up! Kids`...

gry / zabawki

77.77 zł

taniej -22%

Rebel Gra Time`s Up! Family (nowa edycja)

Time`s Up Family jest grą rodzinną, która zapewni dobrą zabawę wszystkim, zarówno dużym jaki i małym. W rozgrywce, trwającej trzy rundy, uczestniczą co najmniej dwie drużyny, których celem jest odgadnięcie nazw przedmiotów, zwierząt oraz zawodów. Wygrywa drużyna, która po trzech rundach zgromadzi najwięcej punktów. Zbierz przyjaciół, rodzinę czy kumpli...

gry / zabawki

148.06 zł

taniej -27%

Rebel Gra Quadropolis (edycja polska)

W Quadropolis wcielisz się w burmistrza nowoczesnego miasta: ustalisz jego strategię rozwoju w oparciu o potrzeby mieszkańców i spróbujesz pokonać konkurencję, zlecając architektom konstrukcję różnych budynków. Budynki zapewniają punkty zwycięstwa. Łączą się w grupy, które działają w odmienny sposób;  grupy te można również łączyć, aby ich efekty były...

gry / zabawki

0.00 zł

taniej -0%

Rebel Gra Solenia (edycja polska)

Kilka tysięcy lat temu niewielka planeta Solenia utraciła swój naturalny cykl dnia i nocy: jej północna półkula na zawsze pogrążyła się w ciemności, natomiast południowa wiecznie skąpana jest w słońcu. Twoim zadaniem jest kontynuować tradycję przodków poprzez niesienie pomocy obu częściom Solenii. Podczas gdy ludzie dnia pożądają niedostępnych klejnotów i...

gry / zabawki

0.00 zł

taniej -0%

Rebel Gra Welcome To... (edycja polska)

W grze Welcome To… wcielamy się w architektów z lat 50-tych. Naszym celem jest zaprojektowanie jak najlepszego, najpiękniejszego i najbardziej funkcjonalnego zupełnie nowego miasta na terenie Stanów Zjednoczonych. Każdy z nas będzie miał te same możliwości (definiowane przez losowe karty), jednak to od nas zależy, jak zagospodarujemy swoje własne...

gry / zabawki

0.00 zł

taniej -0%

Rebel Gra Zona (edycja polska)

Przeżyj w najniebezpieczniejszej strefie świata! Wejdź w skórę szperacza zmagającego się z wypaczoną rzeczywistością Zony. Samodzielnie eksploruj czarnobylską strefę wykluczenia w poszukiwaniu drogocennych artefaktów - zagadkowych przedmiotów o niezwykłych właściwościach. Polegaj na swoich umiejętnościach i wyposażeniu, aby sprostać wyzwaniom, które pojawią...

Brak list życzeń:

Utwórz

zamówienie tradycyjne
Brak produktów w koszyku
Brak produktów w koszyku

4.99

14.99

14.99

2.60

2.84

4.96

2.99

2.99

8.99

1.99

Łączna wartość zamówienia: 0 zł0 zł
Dostawa i płatność › Płatność › przejdź do koszyka
rozwiń
Wpisz numer
Swojego zamówienia (xxxxxx/rrrr)
Sprawdź

Powiadom kiedy produkt będzie dostępny

Wpisz swój adres e-mail: