Gra Descent: Legendy Mroku - gra planszowa Rebel | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Descent: Legendy Mroku - Rebel

 • Promocja
  image-promocja
 • Nowość
  image-nowość

gry / zabawki

Gra Descent: Legendy Mroku - opis produktu:Descent - Nowa legenda właśnie się zaczyna!


Odwieczny wróg powrócił i jest gotów do kolejnej konfrontacji! Zbierz drużynę i zmierz się z siłami ciemności w Descent: Legendy Mroku , przygodowej grze planszowej o przemierzaniu podziemi!

Dzięki zintegrowanej z grą aplikacji, która posłuży Wam jako przewodnik, będziecie mogli rozegrać pierwszy akt emocjonującej kampanii. Wspólnie wkroczycie do niezwykłej krainy pełnej mrocznych lasów, opuszczonych pól bitew i stworzeń, kryjących się pod osłoną mgieł. Podczas kolejnych prób będziecie rozwijać swoje umiejętności, by móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom. Zarówno Wasze doświadczenia, jak i zebrany ekwipunek, zostaną z Wami na dłużej i będą miały znaczenie w przygodach dostępnych w ramach kolejnych aktów.

Legendy Mroku - Czym jest nowy Descent?


To przygoda złożona z epickich kampanii zamkniętych w 3 aktach. Całość da nam rozbudowaną, w pełni powiązaną opowieść o czwórce śmiałków walczących z siłami ciemności.

Przez całą rozgrywkę poprowadzi Was specjalnie przygotowana aplikacja, wyposażona zarówno w informacje dotyczące przebiegu historii, jak i ścieżki rozwoju Waszych postaci. Descent: Legendy Mroku to rozbudowana opowieść, a kolejność podejmowanych przez Was działań i Wasze decyzje będą miały realny wpływ na jej kształt.Sama rozgrywka odbywa się na trójwymiarowej planszy zbudowanej z przestrzennych terenów, z wykorzystaniem plastikowych, pięknie wykonanych figurek bohaterów i przeciwników.

Descent: Legendy Mroku - Stwórz własną legendę


To doskonała okazja, by wziąć udział w epickiej przygodzie i poprowadzić drużynę złożoną z 4 bohaterów, wybieranych spośród sześciu) przez szereg niebezpiecznych misji. Niezależnie od liczby graczy zasiadających do stołu, drużyna będzie miała konkretny skład, a przejście kampanii zajmie około 50 godzin.

Każda z pojedynczych misji stanowi nie lada wyzwanie i jest przewidziana na około 3-4 godziny zabawy. Ale nie martwcie się, jeśli będziecie musieli przerwać - gra jest wyposażona w specjalny system zapisu.
Dedykowana aplikacja poprowadzi Was płynnie przez kolejne przygody i pozwoli w dowolnym momencie przypomnieć sobie zasady oraz status postaci. Dodatkowo wesprze klimat rozgrywki dopasowaną muzyką oraz animacjami.
Rozbudowany świat Descenta da Wam wiele możliwości wyboru, a decyzje, które podejmiecie (zarówno w ramach głównej kampanii, jak i pobocznych questów), będą miały realny wpływ na to, jak potoczą się kolejne akty.Descent: Legendy Mroku - Zawartość pudełka:


- instrukcja
- przewodnik po świecie
- schemat składania elementów gry
- 12 kości
- 40 plastikowych figurek
- 16 plastikowych znaczników ID
- 18 kafelków mapy
- 47 elementów terenu
- 6 arkuszy podłoży
- 6 kart bohaterów
- 40 kart oręża
- 18 kart pancerzy
- 12 kart akcesoriów
- 42 karty przedmiotów zużywalnych
- 42 karty umiejętności
- 10 kart urazów
- 4 karty pomocy
- 4 liczniki zdrowia
- 12 żetonów interakcji/przepatrywania
- 80 żetonów stanów
- 54 żetony zmęczenia
- 8 koszulek na karty

S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Descent: Legendy Mroku

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: