Gra RPG Neuroshima Dodatek : Ruiny - gra planszowa Portal Games | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra RPG Neuroshima Dodatek : Ruiny - Portal Games

 • Promocja
  image-promocja

Gra RPG Neuroshima Dodatek : Ruiny - opis produktu:

Opinia graczy jest zgodna : ten dodatek miał wyjść jako pierwszy.Potrzebowaliśmy goRuiny to szesnasty dodatek w serii Neuroshimy. Jego tematem są opuszczone budowle, gruzowiska, zawalone wieżowce i wszystko co się z nimi łączy. Co znajdziecie w środku?

Wyprawa w ruiny:

Gdy wjeżdżasz do osady, masz przed sobą zamieszkane ruiny. Gdy czujesz się dumnym mieszkańcem metropolii - wciąż otacza cię bezmiar ruin. Gdy ruszasz w drogę, często nawet na moment nie tracisz ich z oczu. Kryjesz się w nich, gdy potrzebujesz schronienia. Szukasz tu pożywienia, odzienia i sprzętu. Przygotowujesz zasadzki i polujesz. Prowadzisz interesy i odpoczywasz. Całe nasze życie to ruiny. A gdy wreszcie przestaną być dla nas łaskawe, staną się naszym cmentarzem.

Nowe Pochodzenia z ruin:


Podobno tych biedaków, uciekinierów z Tobbs Motel rozpoznasz na kilometr. Przez ponad dwadzieścia lat byli więzieni przez psychopatę. Zostało to z nimi na zawsze. Pierwsze, co się podobno rzuca w oczy to blizny.


Nowa Profesja: Przepatrywacz:


Rzecz w tym, że robota Przepatrywacza, oprócz tego, że jest dość niebezpieczna, jest też cholernie, ale to cholernie wciągająca. Odwiedzasz miejsca, do których przeciętny zjadacz starych puszek wojskowych nie ma dostępu. Wciskasz się do pomieszczeń, miejsc, w których nie stanęła żywa stopa od kilkudziesięciu lat.

Księga Szczura:


Lubię swoje życie. Każdy Szczur lubi to, co robi. Wielu ludzi patrzy na nas, patrzy jak żyjemy i myśli sobie, że to rozpaczliwa egzystencja, łażenie w biedzie, w brudzie, w samotności. Gówno wiedzą o życiu Szczura.

GLIZDA,czyli księga poszukiwacza:


Jeden gada z napotkanym łowcą, drugi reperuje wóz, a ty właśnie pomyślałeś, jakim zarąbistym pomysłem byłoby pójść i przetrzepać jakiś trudniej dostępny, zasypany gruzem budynek. Wszystko przecież wskazuje na to, że tam będzie coś, po co nie pofatygował się dotąd żaden przybłęda. I znów: deklarujesz, dostajesz zielone światło od MG i nie zawracając mu głowy, samemu sprawdzasz w GLIZDZIE, co z tego wyszło. Właśnie po to dostajesz do ręki GLIZDĘ. Przydatna zabawka, co nie?


Zdobywaj wiedzę z przedwojennych źródeł:

Efektem przeczytania książki jest zdobyta wiedza, zapisywana na karcie postaci jako Wiedza Książkowa. Wiedza Książkowa będzie dawać bohaterowi ułatwienia do Umiejętności testowanych ze Sprytem.


Walka w ruinach:

Zaczęło się. Przeciwnik jest tam, gdzie ma być. Rozgrywacie standardową walkę z segmentami, procentami i rzutami na trafienie. Tyle tylko, że ty masz przewagę - Manewry.

Jak rozpada się świat?:

A woda jest dla miasta jak kwas dla ciała. Kiedyś trzymana w ryzach, teraz powolutku, ale odpowiednio skutecznie do jego skali rozkłada go - i nie ma przed nią ratunku. Wszędzie dotrze, a gdzie dotrze, tam niesie korozję, tam daje życie roślinom, tam drąży mury i kruszy skały czy beton.

Zagrożenia w ruinach:

Gracze wdrapują się na dach jakiegoś budynku, po kilkunastu krokach osuwa się jakiś fragment i wraz z dachówkami, blachą gracze lecą w dół; albo są w jakimś budynku, niby parter, niby zwykła łazienka, ale nie, kafelki na podłodze zaczynają trzeszczeć i sru, wanna, kibel, gracze, wszystko leci w dół, do piwnic.Neuroshima Ruiny - opinie


Nie jesteś przekonany, czy powinieneś zakupić Neuroshima Ruiny?
Opinie o grze znajdziesz w sklepie Gandalf.
Zachęcamy naszych użytkowników do pozostawiania recenzji ulubionych (i nie tylko) produktów.
Zapoznaj się z nimi i przekonaj, że warto wejść w posiadanie nowej części Neuroshimy
Przetestowałeś już Neuroshima Ruiny?
Opinią koniecznie podziel się z innymi Klientami Gandalfa.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra RPG Neuroshima Dodatek : Ruiny

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

5/5 ( 1 ocena )
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Spierek

ilość recenzji:12

12-08-2020 11:58

Ruiny w cienkiej książce zawarły niesamowitą ilość informacji przydatnych do prowadzenia sesji oraz tworzenia przygód/postaci dla moich graczy.
Rozdziały dotyczące samych ruin i ich przeszukiwania znacząco wpłynęły na przeszukiwanie przez graczy opuszczonych pomieszczeń i na to co znajdą w środku, od teraz nawet zwykłe szukanie w budynku gambli zamieniło się w interesującą część sesji w której gracze potrafią znaleźć niezwykłe znaleziska z przeszłości zamiast standardowych przedmiotów. Wiele niezwykłych reliktów XXI wieku czeka na odkrycie oraz wiele wspomnień na odkrycie.

Poradnik dotyczący tworzenia ruin urozmaica bardzo świat pozwalając wszędzie umieścić ciekawą akcję dla graczy ,a tworzenie postaci pochodzących z ruin posiada w sobie pewien szczególny klimat kiedy gramy w świecie który przetrwał apokalipsę.

Całość dostaje mocne 9/10 jako wspaniały dodatek pokazujący nam ruiny świata Neuroshimy.

Czy recenzja była pomocna?