Gra Teotihuacan: Okres Ekspansji - gra planszowa Portal Games | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra Teotihuacan: Okres Ekspansji - Portal Games

  • Promocja
    image-promocja

gry / zabawki

Gra Teotihuacan: Okres Ekspansji - opis produktu:

Teotihuacan: Okres Ekspansji to modułowe rozszerzenie do Teotihuacan: Miasto Bogów. Dodatek zawiera 5 modułów:

Obsydian- nowy, uniwersalny zasób, potężniejszy od pozostałych. Potrzebny do wykonania akcji specjalnych z innych modułów, jak również do szybszej rozgrywki. Możecie go pozyskać z nowych Plansz Akcji zbierających zasoby.

Dwór - do gry została dodana nowa Plansza Akcji, zastępująca planszę Pałacu, dająca nowe opcje awansu w Świątyniach i wzmacniająca Twoich robotników.

Ołtarze i Szamani - ten moduł nadaje grze nowej głębi. Poprzednio puste pola między Planszami Akcji są teraz przeznaczone na Ołtarze, będąc domami dla Szamanów- nowych postaci w grze. Szamani w przeciwieństwie do robotników poruszają się w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i wykonują własny zestaw potężnych akcji.

Ekspansja Imperium - nowa plansza Imperium przynosi bogactwo możliwości, jednocześnie integrując się z podstawową wersją gry. Nowa plansza Podboju, kompatybilna z poprzednimi rozszerzeniami, pozwala graczom wykorzystywać Wojowników do podbijania nowych krain, a następnie zamieniać ich w osadników i tym samym awansować na torze Alei Umarłych.

Zaawansowany Teotibot- nowe funkcjonalności dla Teotibota- Twojego przeciwnika podczas rozgrywki jednoosobowej- czynią go kompatybilnym z nową zawartością i sprawiają, że zachowuje się jeszcze bardziej jak prawdziwy gracz.S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Gry - Gra Teotihuacan: Okres Ekspansji

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: