Psi Patrol Patrolowiec | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Psi Patrol Patrolowiec - Spin Master

  • Promocja
    image-promocja

gry / zabawki

Psi Patrol Patrolowiec - opis produktu:

Patroller piesków to wielozadaniowy pojazd, który umożliwi zabawę w wymyślanie i odgrywanie najciekawszych przygód ekipy Psiego Patrolu! Pojazd wyglądem przypomina pokaźny autobus, którego boczne ścianki są podnoszone i odkrywają wnętrze Patrollera z miejscem na kilka pojazdów z figurkami piesków.

Autobus jest niebieskiego koloru i porusza się na ruchomych kółeczkach, a w kokpicie dla kierowcy znajduje się miejsce dla jednego bohatera - miejsce to może zająć oczywiście Ryder, który, gdy zajdzie taka potrzeba, będzie mógł zwołać wszystkie psiaki, by szybko przetransportować je na miejsce zdarzenia!
Rampy wewnątrz Patrollera są ruchome i dzięki nim można szybko i sprawnie zarówno wjechać na pokład pojazdu, jak i z niego wyjechać.
Aby podnieść boczne ścianki, wystarczy nacisnąć przycisk obok kokpitu - na ich wewnętrznej stronie widnieją obrazki przedstawiające ekrany z przyciskami.

Patroller z bajki Psi Patrol wyposażony został w moduły dźwiękowe, które uaktywniają się w momencie naciśnięcia przycisku na dachu - wokół zaczną rozbrzmiewać melodie i dźwięki znane z animowanego serialu.

Autobus dla pojazdów z pieskami mierzy ok. 68 cm i został wykonany z materiałów najwyższej jakości. Do zestawu dołączono również figurkę Rydera oraz quad, jakim porusza się podczas misji ratunkowych.

Do poprawnego działania zabawki wymagane jest użycie trzech baterii AG13 (LR44). Patroller Psiego Patrolu marki Spin Master przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.

UWAGA: Do zestawu dołączono jeden pojazd - pozostałe sprzedawane są oddzielnie!S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - Zabawki - Psi Patrol Patrolowiec

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: