LEGO Super Mario Mario szop - ulepszenie 71385 | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

LEGO Super Mario Mario szop - ulepszenie 71385

  • Promocja
    image-promocja

LEGO Super Mario Mario szop - ulepszenie 71385 - opis produktu:

Zabawa figurką LEGO Super Mario (brak w zestawie) może teraz być jeszcze ciekawsza, bo interaktywny kostium z zestawu Mario szop - dodatek (71385) pozwala graczom zdobyć dodatkowe monety za wirowanie przed nadepnięciem na przeciwnika!To doskonały prezent dla kreatywnych dzieci, które mają już zestaw startowy Przygody z Mario (71360) z figurką LEGO Mario.Ciekawa aplikacja
Budując zestaw, dzieci mogą skorzystać z dołączonych instrukcji lub bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario, która dodatkowo podsunie im wiele pomysłów na budowanie i zabawę oraz pozwoli bezpiecznie wymieniać się pomysłami z innymi dzieciakami.LEGO Mario bez granic
Kolekcjonerskie zestawy LEGO Super Mario pozwalają bawić się w prawdziwym świecie z kultowym bohaterem gier Nintendo i rozwijać kreatywność w rozwiązywaniu problemów. Wykorzystując zestaw startowy, zestawy rozszerzające i dodatki, fani mogą konstruować własne trudne poziomy i bawić się na nich w pojedynkę lub z przyjaciółmi i rodziną.Zestaw Mario szop - dodatek (71385) to dla dzieci mnóstwo dodatkowej zabawy z figurką LEGO Mario (nie ma jej w zestawie) i interaktywnym kostiumem.Akcesorium z klocków pasuje na figurkę LEGO Mario z zestawu Przygody z Mario - zestaw startowy (71360).Ten kostium pozwala graczom zarobić dodatkowe cyfrowe monety, gdy LEGO Mario zawiruje przed nadepnięciem swoich wrogów.Ta kolekcjonerska zabawka będzie świetnym prezentem dla fanów i dzieci od szóstego roku życia, którzy za jej pomocą mogą przerobić poziomy budowane z użyciem zestawu startowego i zestawów rozszerzających LEGO Super Mario.Zestaw startowy i zestawy rozszerzające LEGO Mario można uzupełnić także o inne niesamowite ulepszenia, takie jak Mario pingwin - dodatek (71384).

W komplecie są szczegółowe instrukcje, więc dzieci samodzielnie poradzą sobie z budowaniem.
W bezpłatnej aplikacji LEGO Super Mario dzieci znajdą instrukcje budowania, bezpieczną platformę do wymieniania się pomysłami i inne funkcje. Lista urządzeń zgodnych z systemem Android i iOS znajduje się na stronie LEGO.pl/devicecheck.

Zestawy do budowania LEGO Super Mario to najmodniejsze zabawki, które pozwalają przenieść do realnego świata kultowego bohatera z gier Nintendo, umożliwiając dzieciom wymyślanie i przerabianie wyjątkowych poziomów do pokonania.

Od 1958 r. klocki LEGO niezmiennie spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu są zawsze jednolite i można z nich złożyć solidne modele.

Elementy LEGO są testowane i analizowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw składa się z 13 elementów.

Przeznaczone dla dzieci powyżej 6 roku życia.LEGO®, logo LEGO® są znakami towarowymi Grupy LEGO.

S
Szczegóły

Gry / Zabawki bestsellery z tych samych kategorii

RECENZJE - LEGO - LEGO Super Mario Mario szop - ulepszenie 71385

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: